Adana Askf Sporcu Yaralanmaları Konusunda Eğitim Semineri Düzenledi

Ekleme Tarihi 13.9.2018

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından organize edilen ve Ali Gülleri spor merkezinde yapılan ''Sporcu Yaralanmaları ve ilk Müdahale'' adlı eğitim serminerine Spor Hekimi Uzman Dr. Yiğitcan KARANFİL katıldı.

Spor Hekimi Uzman Dr. Yiğitcan KARANFİL eğitim seminerinde yaptığı sunumda, yaralanmalar, teşhisleri ve tedavileri hakkında  açıklamalarda bulundu. Dr. Yiğitcan KARANFİL amatör spor yöneticilerine, sporcularına kullanacakları ilaçlar hakkında da önemli bilgiler verdi. İki bölüm halinde yapılan sunumda ilk bölümünü AKUT yaralanmalara ve tedavilerine, ikinci bölümünü ise Kronik Yaralanmalar ve Tedavilerine ayıran Dr. Yiğitcan KARANFİL, ASKF bünyesi altında bulunan tüm kulüp başkan ve temsilcilerinin davet edildiği eğitim seminerinde sunumu gerçekleştirdi.

 Adana  ASKF Başkanı Dt. Ahmet BOZAN, Dr. Yiğitcan KARANFİL'e yaptığı önemli açıklamalar ve sunum için teşekkür etti.

Eğitim paneline TFF Bölge Müdürü Akif OFLAZ, TÜFAD Adana Şube Başkanı Mehmet SÜMER, Futbol İl Temsilcisi Bülent OYMACI, Dr. Yiğitcan KARANFİL'in babası Adana1907 Spor Kulübü Başkanı Dr. Ahmet Hamdi KARANFİL, Kulüp Başkanları, Kulüp Temsilcileri ve Antrenörler katıldılar.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.