Ağrı Kurumlar Arası Futbol Ligi Sona Erdi

Ekleme Tarihi 9.7.2019

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunca geleneksel hale gelen Kurumlararası Futbol Liginin dokuzuncu yılı final maçlarının oynanması ile tamamlandı.

Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, Ağrı Belediye Meclis Üyesi Ercan Oğur, Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ, Baro Başkanı Salih Aydın'ın yanı sıra spor, siyaset ve sivil toplum kuruluşlarının takip ettiği final karşılaşması, ASKF Spor tesislerinde oynandı.

NRSE'nin katkıları ile düzenlenen turnuvanın finalinde Baro ve Sanayi takımları arasındaki mücadelenin sonunda Baro takımı, rakibini eleyerek 9.turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde Baro takımına kupasını Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ takdim etti. Kösedağ yaptığı konuşmada Baro ve Sanayi takımlarını tebrik ederek " Ağrı'da ilkleri yapmak zordur.  Penaltı yarışmasını ilk defa yaptık ve çok güzel geçti. Gelenekselleştirmek daha zordur. Biz işte bunu başardık ve kurumlar arası maçlarda dokuzuncu sezonu geride bıraktık. Sponsorlarımız Nike Koşuyolu Firması, NRSE Firması ve Yaşam Hastanesine teşekkür ediyorum. Her iki kulübü ve turnuvaya katılan takımlarımızı kutluyor, başarılar diliyorum" dedi.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.