Ağrı’da Amatör Spor Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Ekleme Tarihi 11.9.2018

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun Aydın Kasar toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Ağrı Askf Başkanı Erkan Kösedağ, Futbol İl Temsilcisi Celal Bulut, İl Hakem Kurulu Başkanı Erdinç Güneş, spor taban birlikleri ve spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

Toplantıda bir önceki sezonun disiplin ihlallerinin yanı sıra yeni sezonda yapılan değişiklikler ve futbol saha komiserlerinin sorunlarına yönelik konuşmalar yapıldı. Yapılan konuşmalar sonrasın kürsüye çıkan Ağrı Askf Başkanı Erkan Kösedağ " Ülke sporunda bir değişim dönüşüm yaşanıyor. Geçen sezondan farklı olarak Gençlik ve Spor Bakanımız değişti. Yeni bakan yardımcıları atandı. Bununla birllikte Ağrı'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz, Futbol İl Temsilcimiz ve İl Hakem Kurulumuzda değişiklikler oldu. Bu değişim ve dönüşümün gerek ülke sporuna, gerekse ilimiz sporun hayırlar getirmesini diliyorum. Gençlik ve Spor Bakanlığımız geçen sezon faal tüm kulüplerimize 4 ila 5 bin TL arasında nakit yardımında bulundu. Bunun yanısıra iki sezon boyunca yaptığı malzeme destekleri ile spor kulüplerimizin yaşamasına katkıda bulundu. Bizimde her il gibi yerel yönetimlerden spor malzemesi desteğine ihtiyacımız var. Bu taleplerinizi Sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Elban'a ilettik. Temennimiz spor sezonu başlamadan önce sizlere malzemelerin kavuşmasıdır."dedi

Konuşmasında spor kulüpleri başarılar dileyen Kösedağ, toplantı sonrasında bir önceki sezon kendi grubunu lider tamamlayan Ağrı 1970 Spor başkanı Mehmet Yıldırım ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran'a plaket takdim etti.

 Toplantı sonrası Ağrı Amatör Futbolunda 2018-2019 futbol sezonu U-19 ve 1.Amatör Lig kuraları çekildi.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.