Amatör Spor Haftası Başladı

Ekleme Tarihi 9.10.2018

Her yıl geleneksel olarak Spor Genel Müdürlüğü ile birlikte ortaklaşa düzenlediğimiz Amatör Spor Haftası bu yıl 08 -14 Ekim 2018 tarihleri arasında ASKF’lerle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri birlikte düzenleyecektir.

 Açılış programı, konuşmalar ve yerel sanatçıların vereceği konserlerle zenginleştirilerek etkinlik alanlarında spor aktivitelerinin de tanıtımı yapılacaktır.

 Amatör spor haftasında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren sporculara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonları tarafından kupa ve madalyaları verilecektir.

  İl Spor Protokolü ve sponsor firmaların katılımlarıyla, hafta boyunca yapılan yarışmalarda dereceye giren ve başarılı olan sporculara verilecek ödüller ile yıl boyu tüm branşlarda gerçekleştirilen uluslar arası organizasyonlarda dereceye giren ve komitece belirlenecek belirli sayıdaki sporcularımıza “Amatör Spor Haftası Sporun En’leri” ödül töreni adı altında Amatör Spor Kulüpleri Federasyonlarınca haftanın önemine uygun bir şekilde düzenlenecek banket programı ile sonlandırılacaktır.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.