Ankara Bölge Karması Konfederasyonumuz Tarafından Ödüllendirildi

Ekleme Tarihi 5.11.2015

UEFA Amatör Bölgeler Karmalarının 26 Haziran – 05 Temmuz 2015 tarihleri arasında İrlanda’da düzenlenen final müsabakalarında Avrupa üçüncüsü olan Ankara Bölge Karması Konfederasyonca ödüllendirildi.

2014 yılında Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlediği ve 13 Bölge Karmasının katıldığı turnuvada birinci olan Ankara Bölge Karması önce Malta’da düzenlenen grup müsabakalarında birincisi olarak İrlanda’da düzenlenecek finallere katılmaya hak kazanmıştı.

İrlanda’da Avrupa üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza atan Ankara Bölge Karması aynı zamanda Fair-Play ödülünü ve gol krallığı ödülünün de sahibi oldu.
Konfederasyonumuz Yönetim Kurulu son toplantısında aldığı karar ile Ankara Bölge Karmasının 20 kişilik futbolcu ve 5 kişiden oluşan teknik kadrosunu birer milli takım forması ve cumhuriyet altını ile ödüllendirdi.
Ödül töreni 05 Kasım 2015 tarihinde Konfederasyon Genel Merkezinde düzenlendi. Törene Genel Başkan Ali DÜŞMEZ, Genel Sekreter Adnan ERSAN, Genel Başkan Yardımcıları Remzi AY ve Fahrettin ESERDİ, Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah ALBUNAR, Mali Sekreter Hatip ÇOPUR, Ankara ASKF Başkanı ve TASKK Dış İlişkiler Sekreteri Murat KANDAZOĞLU, Ankara ASKF Genel Başkan Yardımcısı Bayram YÜKSEL, Genel Sekreteri Engin BOZKAYA, Mali Sekreter Ahmet BURAN, Ankara ASKF Örgütlenme Sekreteri Ercan TECİMER ve Ankara ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet EKE katıldılar.
 
 
 
 
 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.