Ankara'da Amatörlere Nakdi Yardım ile Malzeme Dağıtımı Genel Başkan Ali Düşmez'in Katıldığı Tören İle Yapıldı

Ekleme Tarihi 13.6.2018

Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Amatör Spor Kulüplerine yapılan Spor Malzemesi ve Nakdi Yardım teslim töreni Ankara Spor Yazarları Derneği toplantı salonunda gerçekleşti.

 Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 116 kulübe toplam 407.000 TL'lik nakdi yardım yapıldı. 407.000 TL'lik Nakdi Yardım Çek'i AK Parti 22.Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı TURAN tarafından Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ'e takdim edildi. Yardım Törenine; TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ, 22.Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı TURAN, TASKK Genel Başkan Vekili Adnan ERSAN, Genel Sekreter Abdullah ALBUNAR, Mali Sekreter Hatip ÇOPUR, Disiplin Kurulu Üyesi Halil TURAN, Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ, Tesisler Müdürü Muzaffer GÜLTEKİN, amatör spor kulüplerinin Başkan ve yöneticileri ile Sporcular katıldı.

 Törende bir konuşma yapan Ali DÜŞMEZ ;''Tüm Türkiye'de Amatör Spor Kulüplerine yapılan nakdi ve ayni yardımlardan dolayı Amatörler adına Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın BAK ile Spor Genel Müdürümüz Mehmet BAYKAN'a çok teşekkür ediyorum'' dedi.

 Törende ayrıca Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılan spor malzemelerinin dağıtımı yapıldı. Spor Malzemeleri sembolik olarak Kavaklıdere Spor Kulübü Başkanı Fatih CÜREBAL, Site Zafer Spor Kulübü Başkanı Fatih ANAZ  ile Kıbrısköyü Spor Kulübü Başkanı Ertan VAROL’a 22.Dönem Milletvekili Hacı TURAN ile Genel Başkan Ali DÜŞMEZ tarafından törenle teslim edildi.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.