Artvin Valisi Ömer Doğanay’dan Askf’ye Ziyaret

Ekleme Tarihi 5.11.2018

Artvin Valisi Ömer DOĞANAY Artvin ASKF Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette, ASKF Başkanı Sadettin DAĞ ve Yönetim Kurulu üyeleri, TFFHGD Artvin Şube Başkanı Faruk Bülent YAZGÜL, İl Hakem Kurulu Başkanı Halit UÇAR ve FSKD Artvin Şube Başkanı Saffet ÇAKMAK hazır bulundu.

Vali Ömer DOĞANAY ziyareti dolayısıyla yaptığı açıklamada; “Öncelikle şunu belirtmek isterim, Sadettin DAĞ kardeşimiz, göreve ilk geldiğim zaman bizleri ziyaretinde, amatör sporun ilimizde yaşadığı sıkıntıları aktarmış, çözüm bulunması noktasında bizlerden yardımcı olmamızı istemişti, bu sıkıntılardan biriside ASKF’nin faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde yürütebilmesi için kendilerine ait kalıcı bir yerinin olmamasıydı, hatırladığım kadarıyla Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına ait  küçük bir yerde geçici faaliyetlerinize devam ediyordunuz.Valiliğimizden İl Özel İdaresine ait taşınmazın kiralanmasını ardından satış talepleriniz olmuştu, bizlerde bu talebinizi yerine getirmiştik.Bu gün görüyorum ki, birçok şeyi kısa zamanda halletmişsiniz.Kapıdan içeriye girdiğim zaman içeride gördüğüm kurumsal hava beni çok mutlu etti, Sadettin DAĞ kardeşime ve yönetimine amatörler adına kazandırdıkları bu güzelim tesis için teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Artvin ASKF Başkanı Sadettin DAĞ ise Vali Ömer DOĞANAY’ın Artvin ASKF’yi ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ” Sn. Valimiz Ömer DOĞANAY’a kıymetli mesailerinden vakit ayırarak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda ziyaretimize gelmesi bizleri onurlandırmıştır Sn.Valimiz ilimiz için çok büyük kazanımdı, kendisinin görev yaptığı sırada Federasyon Başkanlığı birçok ilke imza atmıştır. Kulüp başarılarının haricinde, federasyonun kendine ait binanın kazandırılmasına  vesile olması, ilk Vali olarak ziyaret ediyor olması, gibi bir çok hatıraları vardır.

Bu tesisin kazanılmasında Başta Sn.Valimiz Ömer DOĞANAY’a İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sn.Orhan YAZICI’ya TASKK Genel Başkanı ve aynı zamanda TFF yönetim ve icra kurulu üyesi Sn.Ali DÜŞMEZ’e kuruluşundan bugüne kadar başkanlık yaptığım dönemlerde desteğini her daim yanımda hissettiğim siz değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.’’ dedi.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.