Aydın ASKF'den Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e Ziyaret

Ekleme Tarihi 1.8.2019

Aydın ASKF yöneticileri, Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunup amatör spor kulüplerine vermiş olduğu destekler nedeniyle teşekkür etti.

Aydın ASKF Başkanı Hasip Arıkan ve Yönetim kurulu üyeleri Kaya Özcan, Levent Aydın Karaca ve Mehmet Üzüm Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e yaptıkları ziyarette amatör sporların sorunları hakkında konuşuldu.

Aydın ASKF Başkanı Hasip Arıkan, amatör takımların yaşayabilmesi için yerel yönetimlerin amatör sporlara bakışı ve vermiş oldukları desteklerin çok büyük önem taşıdığını söyleyerek”Söke Belediyesi ilçedeki amatör spor kulüplerimize vermiş olduğu destek ile bir yandan diğer belediyelere de örnek olurken, kulüplerimizi de ekonomik olarak soluk aldırmakta. Sporun içinden gelmiş bir Belediye Başkanına sahip oldukları için de Sökemizin amatör kulüplerini şanslı olarak görmekteyiz” dedi.

 Aydın ASKF Yönetiminin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, hazırlık aşamasında olan sporla ilgili projesi hakkında bilgi verdi.

Tuncel, "Söke'de ciddi bir antrenman ve tesisi sıkıntısı var. Amatör sporcuya hafta da bir gün antrenman asla yeterli değil. Bir yandan sporda tesisleşmeye giderken bir yandan da futbolda 12 yaş grubu yetenekli çocuklarımızı bir kulüp çatısı altında özel eğitim ve beslenme programlarının desteği ile geleceğe hazırlamak arzusundayız’’ dedi.

Tuncel Söke Belediyesinin imkanları ölçüsünde ilçedeki tüm amatör spor kulüplerine destek vererek sporun ve sporcunun yanında olmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.