Bakan Akif Çağatay Kılıç, Çankırı Orhan Saka Spor Salonu’nu İnceledi

Ekleme Tarihi 22.10.2015

11 Aralık 2013 tarihinde kaybettiğimiz eski Genel Başkanımız Orhan SAKA’nın adı verilen Çankırı’daki Orhan SAKA Spor Salonu incelemelerde bulunmak üzere Çankırı’da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ ve beraberindeki heyet ile birlikte gezildi.

Orhan SAKA’nın adına yakışır bir güzellikte yapımı tamamlanan Orhan SAKA Spor Salonu gençliğin hizmetine başladı.

Orhan SAKA Spor Salonunu incelemek üzere ziyarete giden Bakan Akif Çağatay KILIÇ’a Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN, Çankırı Valisi Vahdettin ÖZCAN, Belediye Başkanı İrfan DİNÇ, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem KASAPOĞLU, TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ, Genel Sekreter Adnan ERSAN, Genel Başkan Yardımcısı Remzi AY, Mali Sekreter Hatip ÇOPUR, Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ, Çankırı ASKF Başkanı Celal KAMAN, Başkan Yardımcısı Necdet TURAN, ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri ve Çankırı Futbol İl Temsilcisi Sadık ŞERBET’de eşlik etti.
Konfederasyon olarak merhum Orhan SAKA’nın adının memleketi Çankırı’da bir spor tesisine verilmesine büyük katkısı olan Bakanımız Akif Çağatay KILIÇ’a ve Genel Müdürümüz Mehmet BAYKAN’a teşekkürlerimizi sunarız.
Salon ziyaretinden sonra TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ, Genel Sekreter Adnan ERSAN ve Mali Sekreter Hatip ÇOPUR Çankırı ASKF’yi ziyaret ettiler. Ziyarette Çankırı amatörlerinin sorunlarını ASKF Başkan Yardımcısı Necdet TURAN’dan dinleyen DÜŞMEZ, sorunların çözümü için girişimlerde bulunacağını belirtti.
 
 
 
 
 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.