Bakan Kasapoğlu’ndan Dünya İkincisi Ampute Milli Takımı’na Kutlama

Ekleme Tarihi 5.11.2018

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Meksika’da düzenlenen 2018 Ampute Futbol Dünya Kupası'nda, dünya ikincisi olan Ampute Futbol Milli Takımı’nı tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa şampiyonu unvanıyla gittiği 2018 Ampute Futbol Dünya Kupası'nda, ikinci olan Ampute Futbol Milli Takımı’nı kutladı.

Meksika'da düzenlenen 2018 Ampute Futbol Dünya Kupası final maçında, Angola ile karşılaşan Ampute Milli Takımımız, penaltılarla 5-4 yenilerek dünya ikincisi oldu.

Bakan’dan Tebrik Mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2018 Ampute Futbol Dünya Kupası’na ikinci olan milli takım için tebrik mesajı yayımladı.

Bakan Kasapoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Meksika'nın San Juan de los Lagos kentinde gerçekleştirilen organizasyonda,  Ay yıldızlı bayrağımızı büyük bir gururla temsil ederek tüm Türkiye'yi sevince boğan Ampute Futbol Takımı’nı kutluyorum. Sahada göstermiş oldukları üstün performansla milyonlarca insana azmin, takım oyununun en güzel örneklerini gösteren milli sporcularımız, bizlere büyük gurur ve mutluluk yaşattı. Dünya ikincisi olan Ampute Futbol Milli Takımı'nı gönülden kutlar, spor tarihimize geçen bu başarının mimarlarına teşekkür ederim.”

 

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.