Bakan Osman Aşkın Bak'tan Filenin Sultanlarına Tebrik

Ekleme Tarihi 2.7.2018

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, FIVB Uluslar Ligi 6’lı Finaller organizasyonunun finalinde gümüş madalya kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı'nı tebrik etti.

FIVB Uluslar Ligi 6'lı Finaller organizasyonunun finalinde ABD'ye 3-2 yenilen A Milli Kadın Voleybol Takımı, gümüş madalya kazandı.
Türkiye  yenilenmiş formatı ve adıyla düzenlenen organizasyonda ilk gümüş madalyasını elde etti. A Milli Kadın Voleybol Takımı, daha önce 2012'de bronz madalya kazanmıştı.

Bakan'dan Tebrik Mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, FIVB Uluslar Ligi 6'lı Finaller organizasyonunda gümüş madalyanın sahibi olan A Milli Kadın Voleybol Takımı için tebrik mesajı yayımladı.

Baka Bak mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Çin'in Nanjing kentinde düzenlenen , FIVB Uluslar Ligi'nde ülkemizi başarıyla temsil ederek gümüş madalyanın sahibi olan milli takımımızı tebrik ediyorum. Sporcularımızın sahada ortaya koydukları mücadele hepimizi heyecanlandırarak  bizlere büyük bir mutluluk ve onur kaynağı oldu. Uluslararası arenada bayrağımızı göndere çektiren sporcularımızı tüm kalbimle tebrik ederim. Bu büyük başarıda emeği geçen herkese şahsım ve milletim adına teşekkür ederim."

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.