Bilecik ASKF'den Rektör Taş'a ziyaret

Ekleme Tarihi 5.9.2019

Bilecik ASKF Başkanı Nusret Tosun, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Rektör Taş, sporu her zaman sevdiği ve üniversitenin spor kompleksinin her futbol takımına açık olduğunu belirti. Bilecik ASKF Başkanı Tosun ise; Üniversitenin yeni akademik yılını kutlayarak, Rektör Taş'ın futbol müsabakalarına ilgisine değinerek, "Rektörümüz sağ olsunlar Bilecik 1. Amatör Lig'deki futbol müsabakalarında görüyoruz. Kendisi müsabakaları yakından takip ediyor. Bizlerde kendisini ziyaret ederek, Bilecik'te spor hakkında karşılıklı fikir alışverişi yaptık. Üniversitenin futbol sahasını gezdik. Çok güzel bir tesis olmuş. Burada bize Bilecik'teki amatör spor kulüplerinin antrenman noktasında yardımcı olacaklarını söyledi. Bizler de kendisine spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı teşekkür ettik" dedi.

Ziyarette; Bilecik ASKF Başkanı Nusret Tosun, Futbol İl Temsilcisi Engin Toku, ASKF Başkan Yardımcısı Murat Hızlı ve Futbol İl Tertip Komitesi Üyesi İsmail Özdil hazır bulundu.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.