Çankırı ASKF’den Amatörlere Malzeme Yardımı Yapıldı

Ekleme Tarihi 10.4.2019

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, konferans salonunda düzenlenen törenle toplamda 11 amatör spor kulübüne 120 bin TL'lik malzeme yardımda bulundu.

Törene, Çankırı Vali Vekili Abdullah ASLANER, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTCİOĞLU Gençlik ve Spor İl Müdürü Ekrem GERGİNCİ, Çankırı ASKF Başkanı Celal KAMAN ve yönetim kurulu üyeleri, 11 amatör spor kulübünün başkan ve yöneticileri ile sporcuları katıldı.

Törende konuşan ASKF Başkanı Celal KAMAN; “Her yıl amatör spor kulüpleri olarak sayın Valimizin İl Özel İdaremizin destekleri ile ilimizde futbol branşında faaliyet gösteren amatör spor kulüplerimize gerek nakdi gerekse ayni yardımlarda bulunuyoruz. Bu yapılan yardımlarımızın elbette yeterli olmadığını biliyor ancak tüm imkanlarımızı kullanarak sporun ve sporcumuzun her zaman yanında olmaya gayret ediyoruz. Amatör sporların büyük bir fedakarlık gerektirdiğinin bilincindeyiz ve bu bilinçle hareket ederek sporun ve sporcularımızın gelişiminde önemli rol alan amatör spor kulüp temsilcilerine yöneticilerine ve sporcularımızın ailelerini yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.