Çorum ASKF 15. Olağan Genel Kurulunu Yaptı

Ekleme Tarihi 19.7.2019

Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 15. Olağan Genel Kurulu, Turgut Özal Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. 109 delegenin hazır bulunduğu, çift listeyle gidilen genel kurulda başkan adayları Sefer KURTARAN ve Kadir DELİBAŞ yarıştı.

Genel Kurulda yapılan seçimde 77 delegenin kullandığı oylar sonunda 52 oy alan Sefer KURTARAN, bir kez daha Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun başkanlığına seçildi. Diğer aday Kadir DELİBAŞ da 25 oy aldı.

Yapılan oylama sonucunda seçimi kazanan Başkan adayı Sefer Kurtaran yaptığı açıklamada; "Genel kurula katılan delegelere teşekkür ediyorum, birlik ve beraberlik içerisinde geçmişe takılmadan önümüze bakacağız" dedi.

Sefer Kurtaran başkanlığındaki yönetimde Hilal Kiraz Genel Sekreter olarak görev  alırken Yönetim Kurulu üyeliklerine Engin Ayan, Ahmet Aylar, Hayrettin Karaca, Mehmet Arduç, Halil Öztürk, Osman Uçkan, Rumi Ispanak, Mustafa Kanat, Necati Çamiçi, Sadık Tahir Bıyıkoğlu ve Serdar Aykaç, Denetim Kurulu Üyeliklerine ise Teoman Şahin, Vedat Uslu ve Hüseyin Parpucu seçilmişlerdir.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.