Denizli Merkezefendi Belediyesi ‘’Amatör Spor Kulüpleri Çalıştayı’’ Düzenledi

Ekleme Tarihi 30.12.2019

Merkezefendi Belediyesi tarafından ‘’Amatör Spor Kulüpleri Çalıştayı’’ yapıldı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan çalıştayda yaptığı konuşmada; “Vaatlerimizi gerçekleştirmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. İlçemizi ortak akılla yöneteceğiz. Sporcularımızın her zaman yanında olacağız. Çocuklarımızın gelişiminde spor yapmanın etkisi çok büyük. Bu anlamda eğitmenlerimizle, yöneticilerimizle, sporcularımızla çalışıyoruz. Amatör spor kulüpleri ile el eleyiz, engelli bireylerimiz ve sporcularımız bizler için çok önemli. Onlara her alanda destek oluyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Amatör spor kulüpleri ile ele eleyiz. Spor takımlarımıza araç temini konusunda, forma konusunda destek oluyoruz. Her zaman yanlarındayız ve yanlarında olacağız. Sıkıntıları biliyoruz. Spor yapmanın önemini biliyoruz. Madde bağımlılığından kurtulmanın bir yolu da spor yapmak. Keşfedilmemiş yetenekleri ortaya çıkarmak için çalışıyoruz. Mahallelerimizdeki amatör kulüplerimize gönülden destek olmalıyız. Otak akılla bir çalıştay gerçekleştireceğiz. Hem çalıştayımızı hem de amatör spor kulüplerimize malzeme desteğinde bulunacağız. Sıkıntıları, sorunları, yerel yönetimden ve belediyemizden talepler nedir? Hangi mahallede hangi branşta ne yapabiliriz? Bunları konuşacağız. Çalıştayımızın sonunda güzel bir sonuç çıkacak. Bizleri yalnız bırakmayan Genel Başkan Yardımcımıza ve sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

 Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ise; “Yerel yönetimler olmadan amatör kulüpler yaşayamaz. Nefesimiz olun. Bizler gönüller ordusuyuz. Çocuklarımız büyük bir özveri ile çalışıyor. Bu çalıştayı gerçekleştirdiği için Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a teşekkür ediyorum’’ dedi.

 Çalıştay sonunda Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde faaliyetlerini sürdüren 12 Engelli Spor Kulübü, 33 Futbol Kulübü, 5 Basketbol Kulübü, 5 Voleybol kulübü, 7 Karate kulübüne malzeme yardımı yapıldı.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.