Elazığ ASKF 15. Olağan Genel Kurulu’nu Yaptı

Ekleme Tarihi 5.7.2019

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 15. Olağan Genel Kurulu, Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. 271 delegenin hazır bulunduğu, çift listeyle gidilen genel kurulda başkan adayları Hamit Erulaş ve Mustafa Gür yarıştı.

Genel Kurulda yapılan seçimde  271 delegenin kullandığı oylar sonunda 214 oy alan Mustafa Gür, bir kez daha Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun başkanlığına seçildi. Hamit Erulaş 56 oyda kalırken, 1 oy da geçersiz sayıldı.

Teşekkür konuşması için kürsüye çıkan Mustafa Gür, "Genel kurula katılan delegelere teşekkür ediyorum, centilmence bir yarış sonunda delegelerimiz sırtımıza ağır bir yük yükledi. Bunun farkındayız. Bizim Hamit kardeşimle dostluğumuz bakidir, verdiğimiz sözleri yerine getireceğimizi teyit ediyorum. Takipçisi Hamit kardeşim olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Mustafa Gür Başkanlığındaki yönetim kurulu asıl üyeliklerine, Necmi Pamuk, Bahaddin Erbasan, Osman Akarsu, Turgut Kılınç, Fırat Meydan, Aytaç Özcan, Cemil Döndü, Müfridat Şara, Ahmet Özden Özen, Mehmet Yaman, Feti Ahmet Deniz, Ferhat Ataş, Zehra Özkal, Faruk Sağlam, Engin Yıldırım, Abdulhaya Alan, Mehmet Zeki Sönmez, Zülfü Topuz ve Muhammet Başgün, denetim kurulu asıl üyeliklerine ise, Kubilay Şenbakar, Hulusi Orhan ve Orhan Deprem seçilmişlerdir.

 

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.