Emin Turan Güven Tazeledi

Ekleme Tarihi 14.7.2011

Erzincan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Emin Turan, tek aday olarak girdiği seçimde güven tazeledi.

Erzincan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Emin Turan, tek aday olarak girdiği seçimde güven tazeledi.
Erzincan Belediyesi konferans salonunda yapılan Erzincan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 11’inci Olağan Genel Kurulu’na MHP Milletvekili adayı Dursun Çolak, AK Parti Milletvekili adayı Burhan Çakır, SP İl Başkanı Hikmet Meydan, Tercan Belediyesi eski Başkanı İlhan Gülırmak, TÜFAD Başkanı Yılmaz Toyran, MHP İl Başkanı Özdemir Özelgül ve spora gönül veren çok sayıda davetli katıldı.
Divan Başkanlığını Selahattin AYAN’ın yaptığı 11’inci Olağan Genel Kurul’a tek aday olarak katılan Emin Turan, 66 delegeden 55’inin oyunu alarak, yeniden başkan seçildi. Seçim sonrası bir teşekkür konuşması yapan Turan, yıllar önce Erzincanspor kafilesini taşıyan otobüsün geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden sporcuları anlatırken göz yaşlarına hakim olamadı. Turan, delegenin verdiği desteğin kendilerini daha da cesaretlendirdiğini, Erzincan’daki tüm spor branşlarında en iyi hizmeti vereceklerini söyledi.
Emin Turan’ın listesi şu isimlerden oluştu: Fevzi Koçoğlu, Alpaslan Cihan, Oktay Hancı, Ersin Başsoy, Zeki Özcan, Adem Keleş, Bülent Mumcu, Bektaş Şanlı.

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.