Gençlik ve Spor Bakanlığı Tarafından Bursa’da Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Yardım Yapıldı

Ekleme Tarihi 19.6.2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünce Bursa’da 2017-2018 sezonunda faal olan 145 amatör spor kulübüne toplamda 744.000 TL nakdi yardım yapıldı.

Bursa Atlı Spor kulübünde düzenlenen törene Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman Kılıç, Eski Başkanlardan ve Türkiye Futbol Federasyonu amatör kurul üyesi Cemal Vardar, Futbol İl Temsilcisi Mustafa Beşen, Cumhur İttifakı Milletvekili adayları ile amatör spor kulüplerinin başkanları katıldı.

Törende konuşan Bursa ASKF Başkanı Osman Kılıç; “ Amatör kulüplerimize yapılan bu yardım nedeniyle başta Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak olmak üzere Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez’e teşekkür ederim.” dedi.

Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin ise, “Gerçekten güzel bir gecedeyiz. Bu gece de buraya bu kulüplerimize toplam 744 bin TL yardım dağıtmak için toplandık. Ben burada sizin huzurlarınızda bize her zaman destek olan ve bu yardımı sağlayan Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak'a teşekkürlerimi sunuyorum. Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonumuz ile ortak çalışarak kulüplerimizin rahat hareket etmesi için hep çalışıyoruz. İnşallah bu yardım sizlerin daha da gelişmesini sağlar. Hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Tören sonrası ramazanın son iftarı amatör spor kulüplerinin yöneticileri, sporcuları ve katılan protokol ile birlikte yapıldı.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.