Gençlik ve Spor Bakanlığı Tarafından Düzenlenen ‘’Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı’’ Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Kapanış Konuşması İle Sona Erdi

Ekleme Tarihi 17.1.2020

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen 1 hafta süren spor kulüplerinin sorunlarının ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü ‘Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı’ Gençlik ve Spor Bakanı Dr. M. Muharrem Kasapoğlu’nun Kapanış Konuşması İle Sona Erdi.

Çalıştayın ilk gününde Türk Sporunda Gelecek Stratejileri ve Türk Futbolunda Finansal Sorunlar ve Çözüm Önerileri ele alındı. İkinci gününde ise; ‘Türk Futbolunda Sportif Sorunlara Çözüm Önerileri’ ile ‘Türk Futbolunda Marka Yönetimi’ başlıkları görüşüldü. Üçüncü gününde ise ‘Spor Kulüplerinin Hukuki Sorunları ve Çözüm Önerileri Ortak Oturumuna ayrıldı. Çalıştayın son üç gününde ayrıca olimpik ve paralimpik dalları da kapsayan bütün branşlardaki kulüpler ve federasyonlar ile Türk sporunun sorunları ve çözüm önerileri istişare edildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ’Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı’ nda Konfederasyonumuzu Genel Başkan Ali Düşmez Başkanlığında Genel Başkan Vekilleri Fahrettin Eserdi, Adnan Ersan, Genel Sekreter Abdullah Albunar, Genel Başkan Yardımcıları Burhan Cahit Erdem, Musa Soykarcı, Şener Aydın, Metin Mengüç, Kadri Yatkın ve Remzi Ay ile Sağlık İşleri Sekreteri Dr. Firuz Erdil temsil etti.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.