Gençlik ve Spor Bakanlığı Tarafından İzmir’de Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Yardım

Ekleme Tarihi 22.6.2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünce İzmir’de 141 amatör spor kulübüne toplamda 754.000 TL nakdi yardım yapıldı.

Yardım törenine, İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın, kulüp başkanları ile yöneticileri katıldı.

Törende bir konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu; “Devletin tüm olanaklarıyla her zaman amatör kulüplerin yanında olduğunu söyledi. Spor dallarının gelişmesinde amatör spor kulüplerinin çok önemli olduğunu belirten Uslu, "2009 yılından bu yana İzmir'deki kulüplere 3 milyon liranın üzerinde yardımda bulunduk. Spor Genel Müdürlüğümüz bu yıl da kentte bulunan 141 kulübümüze 754 bin lira nakdi yardımda bulunuyor. Nakdi yardımın dışında kulüplere önümüzdeki günlerde malzeme yardımı da gerçekleştireceğiz." diye konuştu.

İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kadri Yatkın da amatör spor kulüplerine verdiği desteklerden dolayı Gençlik ve Spor Bakanlığına teşekkür etti. Konuşmaların ardından Uslu, 754 bin liralık temsili yardım çekini, kulüp temsilcilerine verdi.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.