Gençlik ve Spor Bakanlığı Tarafından Konya’da Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Yardım

Ekleme Tarihi 18.6.2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünce Konya’da 48 amatör spor kulübüne toplamda 311.000 TL nakdi yardım yapıldı.

Nakdi yardım çeki Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan tarafından kulüpler adına Konya ASKF Başkanı Remzi Ay'a törenle teslim edildi.

Nakdi yardım törenine; AK Parti Milletvekili Leyla Şahin Usta, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, AK Parti Konya Milletvekili Adayı Selman Özboyacı, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, Ak Parti Konya Gençlik Kolları Başkanı Murat Koru, Ak Parti Karatay Kadın Kolları Başkanı Sema Ersöz, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Metin Şahin, TSYD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Recep Çınar, Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, Konya ASKF yönetim kurulu üyeleri, Konya GHSİM Şube Müdürleri, amatör spor kulüplerinin yöneticileri, antrenörleri ve sporcuları katıldı.

Törende konuşan Konya ASKF Başkanı Remzi AY; “2018-2019  sezonu  başlamadan önce  yapılan bu yardım kulüplerimize  bayram öncesi bir sevinç yarattı,  kulüplerimize yapılan nakdi yardımdan dolayı başta Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın BAK,  Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN ve TASKK Genel Başkanı  Ali DÜŞMEZ' e  amatörler adına çok teşekkür ederim dedi.

Tören sonrası ramazanın son iftarı amatör spor kulüplerinin yöneticileri, sporcuları ve katılan protokol ile birlikte yapıldı.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.