Genel Başkan Ali Düşmez Düzce'de Spor Taban Birlikleri İle Biraraya Geldi

Ekleme Tarihi 27.3.2019

Genel Başkan Ali DÜŞMEZ ve TASKK yöneticileri Düzce ASKF'nin organize ettiği spor taban birlikleri ile yapılan toplantıya katıldı.

Düzce ASKF Başkanı Erdoğan BIYIK Genel Başkanın ve TASKK yöneticilerinin toplantıya katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sayın Genel Başkanımız Ali DÜŞMEZ ve misafirlerimizi evimizde ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Türk sporuna her anlamda büyük destekleri olan Genel Başkanıma Düzce Amatör Spor Camiası adına minnettar olduğumuzu belirtmek isteriz. İnşaallah kendilerini bu güzel ilimizde, Düzce’mizde sık sık görme imkanı buluruz” dedi.

Genel Başkan yaptığı açıklamada; “Her ziyaretimizde Düzce’yi daha dinamik ve çalışkan görüyoruz. Çalışmalarınızda her daim “Biz Çok Büyük Bir Aileyiz” olgusu içinde olmanızı istiyorum. Bu vesile ile Düzce Belediye Başkanlığı’na da aday olan Düzce ASKF Başkanımız Erdoğan BIYIK’ a başarılar diliyorum” dedi.

Spor Taban Birlikleri Toplantısında Genel Başkan Ali DÜŞMEZ, Kocaeli Milletvekili Saffet SANCAKLI, Düzce Milletvekili Ümit YILMAZ, TASKK Genel Başkan Vekili Adnan ERSAN, Genel Sekreter Abdullah ALBUNAR, Genel Başkan Yardımcıları Şener AYDIN ve Remzi AY, Sosyal İşler Sekreteri Ali M. TANRIYAŞÜKÜR, Halkla İlişkiler Sekreteri Murat AYDIN, Bursa ASKF Başkanı Osman KILIÇ, Bolu ASKF Başkanı Zekeriya GÖKMEN, Zonguldak ASKF Başkanı Kemal DEMİR, Karabük ASKF Başkanı İhsan ÇEVİK, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar ZIMBA ve Düzce ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, amatör spor kulüpleri ile spor taban birliklerinin yöneticileri hazır bulundu.

Günün anısına Genel Başkan Ali Düşmez Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile birlikte Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık'a isminin yazılı olduğu Milli Takım forması hediye etti.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.