Genel Başkan Ali Düşmez’den Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu’na Ziyaret

Ekleme Tarihi 9.7.2019

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kastamonu’da düzenlenen TFF U14 Türkiye Şampiyonası Finalleri için Kastamonu’ya gelen Düşmez, Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu ile bir araya geldi.

Ziyarette TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez’e, Kastamonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı ve TASKK Genel Başkan Vekili Adnan Ersan, TASKK Genel Sekreteri Abdullah Albunar, TASKK Sosyal İşler Sekreteri ve TFF İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, TASKK Saymanı Ali Yazlı, Spor Genel Müdürlüğü Danışmanı Rıdvan Özkan, Kastamonu ASKF Başkanı Adem Keloğlu, Sinop ASKF Başkanı Ayhan Özhan, TFF Kastamonu Futbol İl Temsilcisi Serdar Badioğlu, Kastamonu ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Tanç, İstanbul ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Çırpan ve Bülent Zent eşlik etti.

Ziyaret sonrası Genel Başkan Ali Düşmez tarafından Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu’na milli takım forması hediye edildi.

 

 

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.