Giresun Belediyesi’nden Amatör Spor Kulüplerine Spor Malzemesi ve Akaryakıt Desteği

Ekleme Tarihi 28.11.2019

Giresun Belediye Başkanlığı tarafından merkez İlçede faaliyet gösteren tescilli 22 amatör spor kulübüne, kulüp başına 18 adet olmak üzere toplam 396 takım antrenman eşofmanı, 32 spor kulübüne ise 500 litreden 16.500 litre motorin yardımı yapıldı.

Yardım töreninde açılış konuşmasını yapan Giresun ASKF Başkanı Sinan IŞIK, yapılan yardımların amatörler için çok değerli olduğunu, yaklaşan kış günlerinde sporcuların daha iyi koşullarda spor yapmasını sağlayacağını, önümüzdeki süreçte daha önemli projelerle İlimiz sporuna hizmet beklentilerinin olduğunu belirterek, yapılan yardımlar için teşekkür etti.

Belediye Başkanı Aytekin ŞENLİKOĞLU ise konuşmasında; ‘’Göreve geldiğimizde verdiğimiz sözleri bir bir hayata geçiriyoruz, bu anlamda en fazla önem verdiğimiz alanlardan biri amatör sporlar Giresun Belediyesi olarak spora ve sporcularımıza olan destek devam edecek’’ dedi.

Konuşma sonrası ASKF Başkanı Sinan IŞIK, Belediye Başkanı Aytekin ŞENLİKOĞLU’na plaket takdim etti.

Törene Giresun Belediye Başkanı Aytekin ŞENLİKOĞLU, Belediye Başkan Yardımcısı Osman ÖDEN, Giresun Gençlik ve spor İl Müdürü Hasan BULUT, Spor Şube Müdürü Halil DEMİREL, Belediye meclis üyeleri ve kulüp temsilcileri katıldı.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.