İstanbul ASKF Minik Kızlar Ligi Sona Erdi

Ekleme Tarihi 6.6.2018

İstanbul ASKF Kadın Komisyonu tarafından düzenlenen minik kızlar şenlik ligi bu yıl büyük bir coşkuyla Namık Sevik Stadında sezon kapanışını yaptı.

2 Haziran Pazar günü yapılan sezon kapanışına TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez katıldı. Genel Başkanın yanı sıra TFF Marmara Bölge Müdürü Gür Onar, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgül, İASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, kadın hakemler, spor hocaları, sporcu aileleri ve amatör spor camiası temsilcileri katıldı.

Yapılan organizasyonda bir konuşma yapan Genel Başkan Ali Düşmez kadının spordaki yerinin önemine dikkat çekerek, Kadın komisyonuna ve katılımcı tüm kulüplere Fair-Play ruhuyla ve şenlik havasında geçen organizasyon için teşekkürlerini iletti. Biz Büyük Bir Aileyiz sözünün spordaki kadın temsilcileri ile tam anlamına kavuştuğunu belirten Genel Başkan Ali Düşmez, tüm sporculara ayrı ayrı teşekkürlerini sundu.
Tören sonunda İstanbul Büyükşehir Belediyesinin sporcular için gönderdiği hediye ve kumanyaların yanı sıra katılımcı sporcuların ve lig boyu emeği geçenlerin madalya ve sertifikaları Genel Başkan Ali Düşmez ve Kadın Komisyonu tarafından takdim edildi.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.