Kahramanmaraş ASKF Spora Ve Gençliğe Vefa Gecesi Düzenledi

Ekleme Tarihi 2.1.2019

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Spora ve Gençliğe yapılan katkılara vefa gecesi tertip edildi.

Spora ve Gençliğe yapılan katkılara "Vefa Gecesi" programında gençliğe yapılan katkıları olan sporcu ve spor adamlarına plaketlerini TBMM İç İşleri Komisyon Başkanı Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulakdiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Türkoğlu Belediye başkanı Osman Okumuş, ASKF Başkanı Ergün Önal, STK Temsilcileri ile birlikte takdim edildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törende Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ergün Önal,  TBMM İçişleri Komisyon Başkanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın konuşmalarının ardından ödül törenine geçildi.

Gecede sporun ve spora yapılan yatırımların yanı sıra önemli konularda gecede yer aldı. Daha sonra ise gece hatıra fotoğrafı ile ölümsüzleştirildi.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.