Kayseri Argıncık Amatör Spor Tesisleri Açılışı İle Kulüplere Nakdi Yardım Töreni Yapıldı

Ekleme Tarihi 12.6.2018

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Argıncık’ta yaptırılan amatör spor kulüplerine kulüp binaları ve sosyal tesisleri törenle hizmete açıldı.

Törene Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın BAK, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet ÖZHASEKİ, Kayseri Valisi Süleyman KAMÇI, Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÇELİK, Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat ESKİCİ, Kayseri ASKF Başkanı Musa SOYKARCI, Kayseri ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri ile sporcular katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından 44 amatör spor kulübüne yaptırılan kulüp binalarının anahtarları protokol tarafından törenle amatör kulüplere dağıtıldı.

Törende ayrıca Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Kayseri’de faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine toplam 293 bin TL’lik nakdi yardım çeki Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın BAK tarafından amatör kulüplere takdim edildi.

 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.