Konfederasyon Başkanlar Kurulu Toplantısı Antalya’da Yapıldı.

Ekleme Tarihi 26.11.2012

Konfederasyonumuzun 32.Başkanlar Kurulu toplantısı 23-25 Kasım 2012 tarihleri Antalya’da yapıldı.

Başkanlar Kurulu toplantısına Konfederasyon Yönetim, Denetim, Onur Kurulu Üyeleri ile 78 ASKF’nin başkan ve üyeleri katıldı. Toplantının açılışını Genel Başkan Vekili  Ali DÜŞMEZ  yaptı. DÜŞMEZ konuşmasında, Konfederasyonun son altı aydaki çalışmaları hakkında bilgi aktardı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Futbol Federasyonu ile uyumlu çalışmalarla elde edilen haklar konusunda bilgi vererek, bu hakların elde edilmesinde emeği geçen Gençlik ve Spor Bakanı Suat KILIÇ’a Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN’a ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım DEMİRÖREN’e teşekkür etti.

Toplantının ilerleyen bölümlerinde Konfederasyonun önceki başkanları Rıza SÜMER, Hüdaverdi TALAY ve ASKF Başkanları konuşmalar yaptı.
Rahatsızlıkları nedeniyle toplantıya katılamayan önceki başkanımız Orhan SAKA ve Yönetim Kurulu Üyemiz Yemen EKŞİOĞLU’na geçmiş olsun dileklerimizin iletildiği toplantıda ayrıca 2012-2013 Sezonundan itibaren Futbol Federasyonunun önemli organizasyonlarından olan FUTSAL’ın illerde ASKF’lerle işbirliği içinde gerçekleştirilmesi konusu üzerinde TFF FGD Temsilcileri bilgiler vererek, görüş alışverişinde bulundular.
 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.