Konfederasyonumuz Yönetim Kurulu Üyesi Ve Şanlıurfa Askf Başkanı Bahattin Canbeyli Son Yolculuğuna Uğurlandı

Ekleme Tarihi 16.6.2015

Konfederasyonumuz Yönetim Kurulu Üyesi ve Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Bahattin Canbeyli, son yolculuğuna uğurlandı.

Önceki gün Giresun Üniversitesinden mezun olan kızının mezuniyet töreni öncesinde fenalaşarak kalp krizi geçirip vefat eden ASKF Başkanı  Bahattin Canbeyli  bugün yüzlerce kişi tarafından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin GÜVENÇ, Konfederasyonumuz Genel Başkan Yardımcısı ve Adana ASKF Başkanı Ali GÜLLERİ, Konfederasyonumuz Genel Başkan Yardımcısı ve TFF Malatya Bölge Müdürü Fahrettin ESERDİ, Konfederasyonumuz Eğitim Sekreteri ve Mersin ASKF Başkanı Mithat ERTAŞ, Malatya ASKF Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR, Elazığ ASKF Başkanı Şahin ŞERİFOĞULLARI, Diyarbakır ASKF Başkanı Remzi DAYAN ve Adıyaman ASKF Başkanı Cenap TAŞKIN'ın yanı sıra amatör spor kulüp başkanları, spor ve basın camiası ile akrabaları katıldı. Canbeyli ailesine önceki Spor Genel Müdürü ve önceki TASKK Genel Başkanı Mehmet BAYKAN ile Konfederasyonumuz Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ’in cenazeye  katılan arkadaşlarımız tarafından başsağlığı ve taziye dileklerinin de iletildiği cenaze öğlen namazına müteakiben  Hz. Aişe camisinde kılınan namazın ardından Bediüzzaman aile mezarlığına defnedildi.

 
Bahattin Canbeyli Kimdir?
1954 yılında Şanlıurfa’da doğan Bahattin Canbeyli, lise eğitiminin ardından 1970 yılında futbola başladı. Bir dönem Şanlıurfaspor’da da oynayan Canbeyli, 1990-2008 yılları arasında Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterliğini yaptı. 2008’den bu yana Şanlıurfa ASKF Başkanlığı ve Konfederasyon Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüten Canbeyli, evli ve 5 çocuk babasıdır.
 
 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.