Muğla’da 23. Düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvası Tamamlandı

Ekleme Tarihi 18.5.2018

Muğla’da 23.sü düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvası oynanan final müsabakası ile sonuçlandı.

 17 takımın katılımı ile 26 Mart 2018 tarihinde başlayan Valilik Kupası Futbol Turnuvasının şampiyonu Esençayspor,  Emek İş Makinaları da ikinci oldu.

Yaklaşık 2 ay süren turnuvada 59 müsabaka oynandı. Profesyonel müsabakalardan daha fazla ilgi gören ve Muğlalı futbol severlerin 2 aydır zevkle izlediği turnuvada katılanlar şimdiden önümüzdeki sene düzenlenecek turnuvanın planlarını yapmaya başladı.

Turnuva sonunda final müsabakalarını izleyen protokol üyeleri takımların kupa ve madalyalarını verdi.

Turnuvayı Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ, Muğla ASKF Başkanı Mehmet TOP, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkan Vekili Ünsal PAŞALI,  Menteşe Belediye Başkanı Yardımcısı Levent ÜNVER, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mutlu UZUN,  Menteşe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan PAÇALI, ASKF Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, Futbol İl Temsilcisi ve ASKF Mali Sekreteri Ali KARAKAYA Sosyal İşler Sekreteri Memiş Alper YILDIRIM,   Saha Komiserleri Derneği Muğla Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN  ve çok sayıda sporsever müsabakayı izledi.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.