Muğla’da Düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvası Sona Erdi

Ekleme Tarihi 31.5.2019

24.sü düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvası 30.05.2019 tarihinde oynanan final müsabakası ile sonuçlandı.

23 takımın katılımı ile 20 Mart 2019 tarihinde başlayan Valilik Kupası Futbol Turnuvasının final müsabakasını Esençayspor – Çörüşspor oynadı. Esençayspor müsabakayı 2-0 kazandı ve böylece  turnuvada Esençayspor şampiyon olurken, Çörüşspor da ikinci oldu.

Yaklaşık 2,5 ay süren turnuvada 86 müsabaka oynandı. Profesyonel müsabakalardan daha fazla ilgi gören ve Muğlalı futbol sevenlerin 2,5 aydır zevkle izlediği turnuvada katılanlar şimdiden önümüzdeki sene düzenlenecek turnuvanın planlarını yapmaya başladı.

Turnuvada Şampiyon olan Esançayspor Kupasını Muğla Valisi Esengül CİVELEK’in elinden alırken, ikinci olan Çörüşspor’un kupasını ise Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ verdi. Takımların madalyaları ise  final müsabakalarını izleyen protokol üyeleri tarafından takıldı.

Turnuvayı Muğla Valisi  Esengül CİVELEK, Vali Yardımcıları Fethi ÖZDEMİR  ve Rıza DALAN, Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İLMAN,  Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Valilik Özel Kalem Müdürü Baki GENÇEL, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Özgür AKDAĞ, Muğla ASKF Başkanı Mehmet TOP, Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol KAPİZ,  Menteşe Gençlik ve spor İlçe Müdürü Mutlu UZUN, Gençlik ve Spor Şube Müdürleri Mehmet TOSUN, Ayşe İNCEOĞLU ve Sevgi TOMBUL, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU, Büyükşehir Belediyesi  Gençlik ve Spor Şube Müdürü İbrahim SİRKECİ, ASKF Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, Futbol İl Temsilcisi ve ASKF Mali Sekreteri  Ali KARAKAYA, Saha Komiserleri Derneği Muğla Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN,  ASKF Sosyal İşler Sekreteri Memiş Alper YILDIRIM,  İl Hakem Kurulu Gözlemci Atama Sorumlusu Fatih OCAK,  Hakem Atama Sorumlusu Yusuf YARATICI ve çok sayıda sporsever müsabakayı izledi.

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.