Nıke Premier Cup U-15 Türkiye Şampiyonası 22 Mart'ta Başlıyor

Ekleme Tarihi 9.3.2012

Türkiye Futbol Federasyonu’nun koordinatörlüğünde TASKK, TÜFAD ve NIKE’ın katılımıyla düzenlenen 2011 – 2012 Sezonu U15 Türkiye Şampiyonası 22 Mart Perşembe günü oynanacak maçlarla başlayacak.

 

62 ilden 104 takımın katılımı ile gerçekleştirilecek şampiyonanın 1. Kademesi, 6’şar takımlı 16 grupta 22 – 25 Mart 2012 tarihlerinde ve 4’er takımlı iki grupta 23 – 25 Mart 2012 tarihinde İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Balıkesir, Kütahya, Manisa, Muğla, Burdur, Aksaray, Adana, Kahramanmaraş, Rize, Giresun, Amasya, Kastamonu ve Batman ilerinde olmak üzere toplam 18 grup merkezinde oynanacak.
İkinci Kademe müsabakaları grup birincisi olan 18 takımın katılımıyla 4 grup merkezinde, final müsabakaları ise ikinci Kademe grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla oynanacak.
Final oynayan 2 takım ile Coca – Cola Akademi ligi Türkiye birinciliğinde final oynayan               2 takımın katılımı ile U 15 Süper Final müsabakaları İstanbul’da oynanacak olup bu müsabakalarda birinci olan takım 3 – 6 Mayıs 2012 tarihlerinde Polanya’da düzenlenecek olan Nice Premier Cup Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.
 
2011 - 2012 SEZONU
NIKE PREMİER CUP U 15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
     1.KADEME STATÜSÜ
 
1-      2011 - 2012 Sezonu U 15 Türkiye Şampiyonası Organizasyonu Türkiye Futbol Federasyonu’nun Koordinatörlüğünde Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği ve NIKE Firması tarafından düzenlenecektir.
 
2-      U 15 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları 62 ilden 104 takımın katılımı ile yapılacaktır.
 
3- Birinci kademe müsabakaları tarafsız grup merkezlerinde 6’şar takımlı 16 grupta                       22 – 25 MART 2012 tarihlerinde, 4’er takımlı 2 grup merkezinde 23 - 25 MART 2012 tarihlerinde olmak üzere toplam 18 grupta oynanacaktır.
 
-İkinci Kademe müsabakaları, Birinci Kademede grup birincisi olan 18 takımın katılımıyla  4’er takımlı 3 grupta ve 6 takımlı 1 grupta yapılacaktır.
 
 Final müsabakaları ise İkinci Kademede grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla eleme usulüyle oynanacaktır. 
 
   4-  Nike Premier Cup U 15 Türkiye Şampiyonası finallerinde birinci ve ikinci olan 2 takım ile  Coca- Cola Akademi Ligi Türkiye Şampiyonasında birinci ve ikinci olan 2 takımdan oluşan 4 takım U 15 Süper Final müsabakasını oynamaya hak kazanacak olup eleme usulü oynanacak bu müsabakalar sonunda birinci olan takım Nike Premier Cup Avrupa Şampiyonasında Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanacaktır.
 
6 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ
 
5- Altı takımlı grup merkezlerinde takımlar 3’er takımlı 2 gruba ayrılacak, öncelikle aynı ilden  2’şer takımla katılan takımların (A ve B) gruplarında ayrı ayrı yer almaları için kura çekimi yapılacak. Daha sonra gruplara tek takımla katılan illerin takımlarının (A ve B) gruplarının hangisinde yer alacağının kura çekimi yapıldıktan sonra müsabakalar, aşağıda yazılı fikstüre göre tek devre lig ve puan usulüne göre oynanacaktır.
 
3 takımlı Grupların Müsabaka Fikstürü
 
3’lü grupta yer alan takımlar kura ile 1, 2,  3 numaraları çekerler.        
            1. MÜSABAKA                      2. MÜSABAKA                       3. MÜSABAKA
 
                         1 – 2                                        3 – 1                                       2 – 3
 
- Birinci müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıda yazılı fikstür aynen uygulanacaktır.
 
- Birinci müsabaka berabere bitmez ise, ikinci müsabaka birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım arasında oynanır.
 
-          Üçüncü müsabaka, birinci müsabakanın galibi ile (BAY) kalan takım arasında oynanacaktır.
-          Üç gün tek devreli ligve puan usulüne göre oynanacak müsabakalar sonunda (A ve B) gruplarında birinci olacak iki takım ertesi gün eleme usulüne göre bir müsabaka oynayacaklar ve müsabakanın normal süresinin beraberlikle bitmesi halinde müsabaka 10’ar dakikalık iki devre halinde uzatılacak uzatma süresinde de beraberlik bozulmazsa penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir.
 
6 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNE BİR TAKIM KATILMADIĞI TAKDİRDE
 5 TAKIMLI GRUP MERKEZİNDE KURA ÇEKİMİ
 
6- Altı takımlı grup merkezlerinde müsabakalara bir takım katılmadığı takdirde takımlar ( A ve B) grubu olmak üzere 2 ve 3’er takımlı iki gruba ayrılır. (Aynı ilden 2 takım varsa önce onlar A ve B grubuna ayrılır.) 2 takımlı grupta yer alan takımlara eleme usulüne göre iki müsabaka yaptırılacak olup her iki müsabaka sonunda eşitlik halinde ikinci maçın sonunda müsabaka 10 dakikadan iki devre halinde uzatmaya gidilir. Kazanan takımın belli olmaması halinde seri penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir. 3 takımlı grupta yer alan takımlar 3’lü grupların müsabaka fikstürüne göre tek devre lig ve puan usulüne göre oynayacakları müsabakalar sonucunda (A ve B) grubunda birinciliği elde edecek iki takım ERTESİ GÜN eleme usulüne göre bir müsabaka oynayacaklar ve müsabaka sonucunda netice alınamaması halinde müsabaka 10’ar dakikadan iki devre halinde uzatmaya gidilecek. Kazanan takımın belli olmaması halinde penaltı atışları ile kazanan takım grup birincisi olacaktır.
 
7 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ
 
    7 takımlı grup merkezinde takımlar 3 ve 4 takımlı 2 gruba ayrılacak. Öncelikle aynı ilden 2’şer takımla katılan takımların (A ve B) gruplarında ayrı ayrı yer almaları için kura çekimi yapılacak. Daha sonra gruplara tek takımla katılan illerin takımlarının (A ve B) gruplarının hangisinde yer alacağının kura çekimi yapılacak.
    
     7 takımlı grup merkezinde, 3 takımlı grup yukarıda belirtilen fikstüre göre kuralarını çekip müsabakalarını oynarlar. 4 takımlı grupta ise aşağıda yazılı 4 takımlı fikstüre göre üç gün tek devre lig ve puan usulüne göre oynanacak müsabakalar sonunda (A ve B) gruplarında birinci olacak iki takım BİR GÜN DİNLENMENİN ardından eleme usulüne göre bir müsabaka oynayacaklar ve müsabaka sonucunda netice alınmaması halinde müsabaka 10’ar dakikadan iki devre halinde uzatmaya gidilecek kazanan takımın belli olmaması halinde penaltı atışları ile kazanan takım grup birincisi olacaktır.
 
4 takımlı grupların müsabaka fikstürü
 
    4 takımlı grupta yer alan takımlar kura ile 1, 2, 3, 4 numaraları çekerler.
 
            1. GÜN                                  2. GÜN                                  3. GÜN
            1 – 4                                       4 – 2                                       1 – 2
            2 – 3                                       3 – 1                                       3 – 4
 
7 takımlı grupta bir takımın katılmaması halinde 6 takımlı gruba göre kuralar çektirilerek müsabakalar yaptırılacaktır.
 
7- U 15 Türkiye Birinciliği müsabakalarında 1997 ve daha sonra doğmuş olan futbolcular oynayabilirler.  Profesyonel takımı olan kulüplerin yaşları uygun profesyonel futbolcuları müsabakalarda oynayabilir.
 
8- Müsabakaların süresi 2 x 35 = 70 dakika olup uzatma süresi 2 x 10 dakikadır.
 
9- PUANLARI EŞİT OLAN TAKIMLARIN DERECELERİNİN BELİRLENMESİ:
Futbol Müsabaka Talimatı’nın 9. Maddesine göre İllerde oynanacak Amatör lig futbol  müsabakalarında ve Türkiye Birinciliğine varan müsabakalarda takımların puanlarının eşitliği halinde, dereceleri aşağıda belirtilen esaslara göre saptanacaktır.
 
Genel puantajda puanları eşit olan takımların; .
 
a)      Aynı puana sahip takım sayısı iki ise;
 
I.       Önce bu iki takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır.
 
II.     Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa kendi aralarındaki müsabakalardaki gol averajına bakılır. ( kendi aralarındaki maçlarda atılan gollerde eşitlik varsa,  deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.)
 
III. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, genel puantajdaki gol averajına bakılır.
 
IV. Takımların gol averajları da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.
 
V.    Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.
 
VI. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maçlı eleme usulü uygulanacak bir müsabaka neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.
 
b)      Aynı puana sahip takım sayısı üç veya daha fazla ise;
 
I.       Bu takımların birbirleriyle oynadıkları müsabaka sonuçlarına göre yapılan puan cetveli ile kesin sonuç belirlenir. (Puan cetvelinde eşit puanlı iki veya daha fazla takım arasında oynanan müsabaka sonuçlarına tekrar bakılmaz. )
 
II.                 Önce bu puan cetvelinde takımlar arasında puan üstünlüğüne bakılır.
 
III. Puan cetvelinde puan eşitliği varsa I.bentte belirtilen puan cetvelindeki gol averajına bakılır.
 
IV.              Gol averajı da eşit ise daha fazla gol atan takıma bakılır.
 
V.    Bütün bu şartlara rağmen takımların puanları ile attıkları ve yedikleri gol sayıları eşit ise genel puan cetvelindeki averaja bakılır.
 
VI.              Genel puan cetvelindeki averajlar eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.
 
VII.    Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.
 
VIII. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maç eleme usulü müsabakaları neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.
 
10- Müsabakalarda Futbol Müsabaka, Amatör Futbolcu Lisans ve Transfer, Futbol Disiplin Talimatları ile 2011 – 2012 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar ve Beynelmilel Oyun Kuralları uygulanacaktır.
         
            11- Grup Müsabakalarında Futbolcuların lisanslarının ibraz edilmesi zorunludur. Lisanslarını ibraz edemeyen takımların müsabakaları hakem tarafından oynatılmaz. Bir itiraz halinde Federasyon Temsilcileri futbolcuların kimlik kartlarını (Nüfus cüzdanı veya pasaport) isteyebilir. Kimlik kartı ibraz edilmemesi halinde müsabaka oynatılır ama isim listesini imzalayan yönetici Disiplin Kuruluna sevk edilir. Grup müsabakalarının sonunda itiraz edilen futbolcuların lisanslarına el konulur. Amatör İşler Müdürlüğüne gönderilen lisans ve itiraza neden olan futbolcuların kimlik belgesinin Amatör İşler Müdürlüğüne ibraz edilmesinin ardından yapılan inceleme sonucu itiraz karara bağlanır.
 
    12-Müsabakaya katılan tüm takımlar Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüklerinden temin edecekleri Yönetici, antrenör ve futbolcu bilgilerini içeren BİLGİ FORMU’nu iki nüsha olarak doldurarak bağlı oldukları Bölge Müdürlüğüne onaylattıracaklardır. Kulüpler onaylattıkları sporcu bilgi formlarının bir nüshasını bağlı oldukları Bölge Müdürlüklerine, bir nüshasını da lisanslarla birlikte grup müsabakasını oynayacakları birinci kademe müsabakalarının teknik toplantısında Federasyon Temsilcilerine vereceklerdir.
 
  13-Hakem tarafından kırmızı kart gösterilerek oyundan ihraç edilen futbolcular idari tedbirli olup haklarında gerekli işlem yapılmak üzere bilahare Amatör Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilirler. Müsabakalarda oyun kurallarının ihlali nedeniyle hakem tarafından kırmızı kartla oyundan ihraç edilen futbolcularla, iki sarı kartlık eylemi nedeniyle oyundan ihraç edildiği hakem raporunda yazılı olan futbolcular ihraç edildikleri müsabakadan sonraki ilk resmi maçtan sonra takımlarında oynayabilirler. Bu durum Federasyon Temsilcisi tarafından ilgili kulüplere yazılı olarak bildirilir.
 
       14-Müsabaka müddeti dışındaki (Müsabakadan önce, devre arası ve müsabakadan sonra) eylemleri nedeniyle yönetici, antrenör, futbolcu ve diğer ilgililere grup merkezindeki Federasyon Temsilcileri İDARİ-TEDBİR koyma yetkisine sahiptirler. İDARİ-TEDBİR konulanlar tedbir tarihinden sonraki müsabakalarda takımlarında yer alamazlar ve bilahare Amatör Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilirler.
 
 15-Grup müsabakalarına mazeretsiz olarak katılmayan, grup merkezinde kura çekimi yapıldıktan sonra tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmeyen veya müsabakayı terk eden anlaşmalı müsabaka yapıldığı TFF’ce karara bağlanan, lisans sahteciliği yapıldığı ve başkasına ait lisansla bir başka futbolcunun oynatıldığı tespit edilen takım hakkında Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri uygulanmakla birlikte ayrıca bu takımlar bir sonraki yıl U 15 Türkiye Şampiyonasına katılamazlar.
 
              (Mazeretleri nedeniyle grup müsabakalarına katılamayacağını bildiren ve bu  mazeretleri Federasyonca uygun görülen takımlar hariç)
 
  16-Müsabaka anında, devre arası ve müsabaka sonrası takımlardan birinin, rakip takımın bir veya birkaç futbolcusunun başkasına ait lisansla oynadığına dair bir itirazı olduğunda,bu kişi veya kişilerin kimlik tespiti yapılması zorunlu olup fotoğrafı müsabaka hakemi ile birlikte çekilir. Bu işlemlerin yapılmasında ilgili kulüp yöneticileri yardımcı olacaklardır. Kimlik tespiti yaptırmaktan ve fotoğraf çektirmekten kaçınıldığı takdirde bu durum müsabaka hakemi ve Federasyon Temsilcileri tarafından rapor edilir. Müsabaka sonrası bu itiraz Federasyon Temsilcilerinin incelemesi sonucu karara bağlanır.
 
 
 
 
 
17- Müsabakalara katılan takımlar yapacakları itirazlar için Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri gereğince 200 TL. depozitoyu süresinde Türkiye Futbol Federasyonu’nun Türkiye Garanti Bankası A.Ş 1.Levent Ticari Şube Müdürlüğü 186-6297758 no.lu hesabına (İBAN NO: TR62 00062000 1860 0006 2977 58) yatırmak zorundadırlar. İtiraz ile ilgili belgeler ile depozito makbuzunun ibraz edilmemesi halinde itirazlar işleme konulmaz.
 
18-  Müsabaka anında, devre arası ve müsabakanın bitiminde takımların birinin, rakip takımının bir veya birden çok futbolcusunun, başkasına ait lisansla oynadığına, lisansta tahrifat yapıldığına v.b. konularda yazılı bir itiraz yaptığında yatırmaları gereken depozito miktarı olan  200 TL.’yi her futbolcu için ayrı ayrı yatırmaları gerekir.
         Örneğin; 3 futbolcu için itiraz yapan takım 200 TL x 3 = 600 TL. depozito yatıracaktır.
 
 19- Müsabakaların çim, sentetik yüzeyli çim ve toprak sahalarda oynanabileceği göz önüne alınarak takımların her türlü saha içinde uygun ayakkabı getirmeleri gerekmektedir.
      Müsabakalarda her iki takım birbirinden farklı renk veya dizaynda iki takım forma getirmek zorundadır. Forma, şort, kaleci kazağı ve tozluk örnekleri teknik toplantıya getirilecek, yapılacak eşleşmeye göre karşılaştırılacak ve belirlenen örnek müsabakada kullanılacaktır.
 
    20- U 15 Türkiye Şampiyonası müsabakalarında görevlendirilecek Hakem ve Gözlemcilere ödenecek ücretler Organizasyon Komitesince aşağıda yazılı miktarlar üzerinden belirlenmiştir.
 
       HAKEM                              44 TL
       YARDIMCI HAKEM         28 TL
       GÖZLEMCİ                        22 TL
 
        Hakem-Gözlemci ücretleri Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından  ödenecektir.
      
    21-Müsabakalarda görevlendirilecek personel ücretleri Türkiye Amatör Spor Kulüpleri  Konfederasyonunca ücret bordrolarını düzenleyip gönderen ilgili kuruluşun banka hesabına gönderilir.  Aynı sahada üst üste oynanan iki müsabakaya bir seans ücreti ödenir. Sağlık Görevlisi ve Saha Komiserleri bu hükmün dışında olup onlara her maça bir seans ücreti ödenir. Görevli personel sayısı Federasyon Temsilcisi dahil 10’u geçemez.
                                                                                                                     
 
NOT : Nike Premier Cup U 15 Türkiye Şampiyonası ile ilgili her türlü bilgi ve müsabaka sonuçlarını Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun www.taskk.com.tr Web sayfasından takip edebilirsiniz.
 
 
 
 
 TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ ….
 
 
 
 
GRUP
NO
 
GRUP MERKEZİ
VE
TARİHLERİ
2011 – 2012 SEZONU TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
NIKE PREMİER CUP U 15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI
GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ, KATILAN İLLER VE TAKIMLAR
 
 
1
 
İSTANBUL
22 – 25 MART 2012
 
İSTANBUL
(AVCILARSPOR)
 
İSTANBUL
(KARTALSPOR)
 
İSTANBUL
(1907 ATAKÖY Ç.ÇEŞME)
 
İSTANBUL
(ZARA EKİNLİ)
 
İSTANBUL
(İDEEALTEPESPOR)
 
İSTANBUL
(FİKİRTEPESPOR)
 
 
2
 
TEKİRDAĞ
22 – 25 MART 2012
İSTANBUL
(DAMLASPOR)
 
İSTANBUL
(TEPEBAŞ KÜLTÜR)
 
KOCAELİ
(DARICA G.B.SPOR)
 
KOCAELİ
(GEBZESPOR)
 
KIRKLARELİ
(KIRKLARELİSPOR)
 
EDİRNE
(DSİ SPOR)
 
 
3
 
KOCAELİ
22 – 25 MART 2012
 
 
İSTANBUL
(ÇEKMEKÖYSPOR)
 
İSTANBUL
(ALTINTEPSİSPOR)
 
BURSA
(İNEGÖLSPOR)
 
BURSA
(GEMLİK BLD.)
 
TEKİRDAĞ
(TEKİRDAĞSPOR)
 
BALIKESİR
(BANDIRMASPOR)
 
4
 
SAKARYA
22 – 25 MART 2012
 
İSTANBUL
(MERTERSPOR)
 
İSTANBUL
(DUDULLUSPOR)
 
ANKARA
(HACETTEPESPOR)
 
ANKARA
(DOĞANSPOR)
 
DÜZCE
(BELEDİYESPOR)
 
ZONGULDAK
(KDZ.EREĞLİSPOR)
 
 
5
 
ESKİŞEHİR
22 – 25 MART 2012
 
İSTANBUL
(ESENLERSPOR)
 
İSTANBUL
(SULTANBEYLİ BLD.)
 
İZMİR
(İZMİRSPOR)
 
İZMİR
(ALİAĞA GENÇLİK)
 
KÜTAHYA
(TERMİKSPOR)
 
SAKARYA
(SAPANCA AKADEMİSPOR
 
6
 
BALIKESİR
22 – 25 MART 2012
 
KOCAELİ
(İZMİT BLD.SPOR)
 
KOCAELİ
(K.B.Ş.BLD.KAĞIT)
 
BURSA
(ARABAYATAĞISPOR)
 
BURSA
(YIL.BLD.JİM.SPOR)
 
YALOVA
(YALOVASPOR)
 
SAKARYA
(TEKSPOR)
 
 
7
 
KÜTAHYA
22 – 25 MART 2012
 
ANKARA
(BEYPAZARI BLD.)
 
ANKARA
(B.PAZ.ŞEKERSPOR)
 
BİLECİK
(GÜNEŞSPOR)
 
AFYONKARAHİSAR
(AFYONKRHSRSPOR)
 
ESKİŞEHİR
(BENTSPOR)
 
MANİSA
(SALİHLİ BLD.)
 
 
 
8
 
MANİSA
22 – 25 MART 2012
 
 
İZMİR
(GÖRECE BLD.)
 
BALIKESİR
(BELEDİYESPOR)
 
ÇANAKKALE
(HASTANEBAYIRISPOR)
 
KÜTAHYA
(Ö.İDARE KÖY HİZ)
 
MUĞLA
(YENİ MİLASSPOR)
 
DENİZLİ
(BEREKETLİSPOR)
 
9
 
MUĞLA
22 – 25 MART 2012
 
İZMİR
(ALTINIRMAKSPOR)
 
İZMİR
(ALTINORDUSPOR)
 
MANİSA
(BELEDİYESPOR)
 
AYDIN
(SHÇEK SPOR)
 
BURDUR
(BUCAK BLD.O.HAN)
 
ANTALYA
(ÖZERSPOR)
 
                                                                                                       
                                                                                   
 
 
GRUP
NO
 
GRUP MERKEZİ
VE
TARİHLERİ
2011 – 2012 SEZONU NIKE PREMİER CUP U 15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
1. KADEME MÜSABAKALARI
GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ, KATILAN İLLER VE TAKIMLAR
 
10
 
BURDUR
22 – 25 MART 2012
 
MUĞLA
(MARMARİS BLD.)
 
ANTALYA
(ŞİMŞEKSPOR)
 
 
DENİZLİ
(PAÜ GENÇLİKSPOR)
 
ISPARTA
(GENÇLERBİRLİĞİ)
 
AYDIN
(KUŞADASISPOR)
 
KONYA
(SELÇUKLU BLD.)
 
 
 
11
 
AKSARAY
22 – 25 MART 2012
 
KONYA
(KONYASPOR)
 
MERSİN
(AKDENİZ BLD.)
 
NİĞDE
(AZATLISPOR)
 
ADANA
(Ç.OVA BLD. GENÇLİK.)
 
KAYSERİ
(KAYSERİSPOR)
 
YOZGAT
(SHÇEK SPOR)
 
 
 
12
 
ADANA
22 – 25 MART 2012
 
MERSİN
(K.MİLLİYESPOR)
 
HATAY
(HATAYSPOR)
 
K.MARAŞ
(ARSAN SÜMERSPOR)
 
OSMANİYE
(İDMANYRUDUSPOR)
 
AKSARAY
(68 YENİ AKSARAY)
 
GAZİANTEP
(GAZİKENTSPOR)
 
 
 
13
 
K.MARAŞ
22 – 25 MART 2012
 
ADANA
(SEYHAN BLD.)
 
HATAY
(KARAAĞAÇSPOR)
 
MALATYA
(FENER SPOR)
 
ELAZIĞ
(ELAZIĞSPOR)
 
DİYARBAKIR
(B.Ş.BLD.SPOR)
 
SİVAS
(DEMİRSPOR)
 
 
14
 
RİZE
23 – 25 MART 2012
 
TRABZON
(ERDOĞDUSPOR)
 
ARTVİN
(ARHAVİSPOR)
 
 
 
ERZURUM
(EĞİTİMGÜCÜSPOR)
 
BAYBURT
(ÖZEL İDARESPOR)
( LİGDEN ÇEKİLDİ)
 
-
 
 
-
 
 
15
 
GİRESUN
22 – 25 MART 2012
 
TRABZON
(TELEKOMSPOR)
 
TRABZON
(İDMANOCAĞISPOR)
 
SAMSUN
(İLKADIM BLD.)
 
ERZİNCAN
(BELEDİYESPOR)
(KATILMIYOR)
 
RİZE
(BELEDİYESPOR)
 
GÜMÜŞHANE
(TELEKOMSPOR)
 
 
16
 
AMASYA
22 – 25 MART 2012
 
ÇORUM
(ÇİMENTOSPOR)
 
GİRESUN
(BULANCAK BLD.)
 
 
 
SAMSUN
(KADIKÖYSPOR)
 
KASTAMONU
(ORMANSPOR)
 
ORDU
(ÜNYESPOR)
 
TOKAT
(NİKSAR BLD.SPOR)
 
 
17
 
KASTAMONU
22 – 25 MART 2012
 
ÇANKIRI
KATILMIYOR
 
KARABÜK
(100.YIL SOĞUKSUSPOR)
 
BARTIN
(KEMERSPOR)
 
ZONGULDAK
(DEVREK BLD.)
 
AMASYA
(Ö.İDARE KÖY HİZ.)
 
BOLU
(KIBRISCIKSPOR)
 
 
18
 
 
 
BATMAN
23 – 25 MART 2012
 
MARDİN
(NUSAYBİN BLD.)
 
DİYARBAKIR
(DSİ SPOR)
 
Ş.URFA
(Ş.URFASPOR)
 
ADIYAMAN
(GAP SPOR)
 
 
-
 
-

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.