Sakarya ASKF’den Hendek Belediye Başkanı’na Ziyaret

Ekleme Tarihi 18.10.2018

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’yü makamında ziyaret etti.

Ziyarette ASKF Başkanı Zımba, Başkan Püsküllü ‘ye amatör spor kulüplerine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek “ Hendek sporun her dalında çok başarılı bir ilçemizdir. Belediye Başkanımız her zaman amatör spor kulüplerinin yanında oldu. Hendek, sporda olduğu gibi her dalda başarılara imza atmaya devam ediyor “ diyerek, Atatürk Stadı’nda yapılan yenileme çalışması ve Hendek’te yapılan karate lig maçlarında da katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Püsküllü, Hendek’in sporcu yuvası olduğunu belirterek “ Hendek birçok spor dalının birarada olduğu bir ilçedir. Belediye olarak spora ve sporcuya elimizden geldiğince destek veriyoruz. Gençlerimizin spora teşvik edilmeleri bizleri mutlu ediyor. Amatör spor kulüplerinin ayakta kalması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Yapmış olduğumuz spor tesisleri ve spor sahaları ile gençlerimizi spora yönlendiriyoruz.  ASKF Başkanımızı ve yönetimini spor adına yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum “ diyerek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.