Samsun’da Dünya ve Avrupa Şampiyonasında Başarılı Olan Sporculara Ödülleri Düzenlenen Törenle Verildi

Ekleme Tarihi 30.11.2019

Samsun ASKF tarafından Samsun Amatör Ligi’nde 2019 yılında şampiyon olan takımlara ve amatör branşlarda Dünya ve Avrupa Şampiyonasında başarılı olan sporculara ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Törende bir konuşma yapan Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın; “Bu gece Dünya ve Avrupa’da derece yapan 20 sporcumuza  ve 2019  Yılında Amatör Spor Kulüplerimizde derece yapan takımlarımıza ödüllerini vereceğiz. Türkiye'de TFF’nin düzenlediği amatör futbol branşlarında son iki yılın şampiyonuyuz. İlimiz Samsun  bir spor kentidir diyebiliriz.” dedi.

Törene; Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sivil toplum temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve amatör spor kulüpleri Başkanları ve sporcular katıldı.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.