TASKK’dan Türkiye Şampiyonalarında Dereceye Giren Zonguldak Saray Spor’a Ödül

Ekleme Tarihi 10.8.2018

2017-2018 futbol sezonu U14 Türkiye Şampiyonasında ikinci olan Zonguldak Saray Spor Kulübü TASKK tarafından ödüllendirildi.

Ödül çek’i TASKK adına Zonguldak ASKF Başkanı Kemal DEMİR tarafından törenle takdim edildi.

Törende Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdür vekili  Hakan Yüksel, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Sarayspor antrenörü Hakan Sağlam ve sporcular hazır bulundu.

Törende bir konuşma  yapan Zonguldak ASKF Başkanı Kemal Demir, ödülü veren Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’na teşekkür etti.  Sarayspor’u  başarısından dolayı kutlayan Demir, yaptığı açıklamada  şunları söyledi. “2017-2018 sezonunda U14 Türkiye Şampiyonasında Zonguldak’ı temsil eden Sarayspor, Türkiye ikincisi olarak büyük  bir başarıya imza atmıştır. Sarayspor  yöneticilerini ve oyuncularını tebrik ediyor, yeni sezonda başarılar diliyorum ’’dedi.

Sarayspor’u tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdür vekili  Hakan Yüksel ise şu duygulara yer verdi,” ’Alt yapıda önemli çalışmalar yapan kulübümüzün almış oldukları başarının bu şekilde desteklenmesi gerçekten çok güzel bir şey. Verdiği ödüllerle kulüplerimizi teşvik eden  Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu’na da destekleri için teşekkür ediyoruz.  Sarayspor, ilimizde ve Türkiye genelindeki kulüplere  oyuncu yetiştirerek Türk  futboluna önemli bir katkı veriyor.  Bakanlığımız ve Konfederasyonumuz  tarafından alt yapıya önem veren kulüplere destek verilmesi  oyuncu yetişmesi açısından ümit verici bir gelişme. Ben teknik ekibi ve sporcuları  elde ettikleri başarıdan dolayı kutluyorum. Desteklerinden dolayı Konfederasyonumuza tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Sarayspor antrenörü Hakan Sağlam, Sarayspor’un her zaman hedefinin büyük ve Türk futboluna oyuncu yetiştirmek olduğunu ifade ederek  şunları söyledi: ’Zonguldak Saray Spor Kulübü  alt yapılarda 2017-2018 sezonunda Türkiye’nin en başarılı 10 kulübü  arasına girmiştir. Biz bir Zonguldak takımını yıllar sonra bu listeye dahil etmekten dolayı gururluyuz. Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu başarılı olan kulüpleri ödüllendirmiştir. Bu vesile ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’na desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum’ ’dedi.

 

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.