2013 – 2014 Sezonu Nike Premier Cup U15 Türkiye Şampiyonası Tarihleri ve Grupları Belirlendi.

2013 – 2014 Sezonu Nike Premier Cup U15 Türkiye Şampiyonası Tarihleri ve Grupları Belirlendi.
Eklenme Tarihi : 28 Şubat 2014 Cuma
Okunma Sayısı : 6968

Türkiye Futbol Federasyonu’nun koordinatörlüğünde TASKK, TÜFAD, ve Nike’nin işbirliğiyle düzenlenecek Şampiyonanın 1.Kademesi 6’şar takımlı 16 grupta 13-16 Mart 2014 tarihlerinde, 4’er takımla 4 grupta 14-16 Mart 2014 tarihlerinde oynanacaktır.

Müsabakalar İstanbul, Edirne, Çanakkale, Bursa, Kütahya, Manisa, Sakarya, Muğla, Denizli, Adana, Kahramanmaraş, Elazığ, Diyarbakır, Muş, Aksaray, Bolu, Kastamonu, Amasya, Giresun ve Gümüşhane illeri olmak üzere 20 grup merkezinde 112 takımın katılımıyla oynanacak.

İkinci Kademe müsabakaları grup birincisi olan 20 takımın katılımıyla 25-29 Mart 2014 tarihlerinde final müsabakaları ise ikinci kademede grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla 4-5 Nisan 2014 tarihlerinde oynanacak.
Nike Premier Cup U15 Türkiye Şampiyonasında final oynayan 2 takım ile FGD tarafından organize edilen Coca-Cola U15 Bölgesel Lig’lerden gelecek 2 takım olmak üzere toplam 4 takımın katılacağı Süper Final müsabakaları 11-12 Nisan 2014 tarihlerinde İstanbul’da oynanacak. Bu organizasyonda birinci olan takım 01-05 Mayıs 2014 tarihlerinde Avusturya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazanacak.
 
2013 - 2014 SEZONU
      NIKE PREMİER CUP U 15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
     1.KADEME STATÜSÜ
 
1- 2013 - 2014 Sezonu U 15 Türkiye Şampiyonası Organizasyonu Türkiye Futbol Federasyonu’nun Koordinatörlüğünde Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği ve NIKE Firması tarafından düzenlenecektir.
 
2- U 15 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları 69 ilden 112 takımın katılımı ile yapılacaktır.
 
3- Birinci kademe müsabakaları tarafsız grup merkezlerinde 6’şar takımlı 16 grupta  13 – 16 MART 2014 tarihlerinde, 4’er takımlı 4 grup merkezinde ise 14 - 16 MART 2014 tarihlerinde olmak üzere toplam 20 grupta oynanacaktır.
 
- İkinci Kademe müsabakaları, Birinci Kademede grup birincisi olan 20 takımın katılımıyla    4’er takımlı 2 ve 6’şar takımlı 2 grupta olmak üzere toplam 4 grupta yapılacaktır.
 
 Final müsabakaları İkinci Kademede grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla eleme usulüyle oynanacaktır.  Final müsabakalarında birinci ve ikinci olan takımlar 4.madde de belirtilen U 15 SÜPER FİNAL müsabakasına katılma hakkı kazanacaktır.
 
4-    Nike Premier Cup U 15 Türkiye Şampiyonasında birinci ve ikinci olan takımlar ile Coca-Cola Gelişim Ligleri U15 kategorisinden, Futbol Gelişim Departmanlığınca belirlenecek 2 takımdan oluşan 4 takım U 15 SÜPER FİNAL müsabakasını oynamaya hak kazanacak olup eleme usulü oynanacak bu müsabakalar sonunda birinci olan takım Nike Premier Cup Avrupa Şampiyonasında Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanacaktır.
 
5-   Birinci Kademe müsabakalarına katılan her takımımıza Federasyonumuzca 1.000 TL tutarında katkı payı verilecektir. Katkı payları, takımlar müsabakalardan sonra Ek: 1’de örneği görülen dilekçelerini Futbol Federasyonuna gönderdikten sonra kulüp adına açılmış olan banka hesaplarına gönderilecektir. Kulüpler katkı payı ücretlerini en geç 30 Eylül 2014 tarihine kadar alabileceklerdir. Bu tarihe kadar katkı payı dilekçelerini gönderip paralarını talep etmeyen kulüplere bu tarihten sonra ödeme yapılmayacaktır.
 
6 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ
6- Altı takımlı grup merkezlerinde takımlar 3’er takımlı 2 gruba ayrılacaktır. Öncelikle aynı ilden 2’şer takımla katılan takımların (A ve B) gruplarında ayrı ayrı yer almaları için kura çekimi yapılacak. Daha sonra gruplara tek takımla katılan illerin takımlarının (A ve B) gruplarının hangisinde yer alacağının kura çekimi yapıldıktan sonra müsabakalar, aşağıda yazılı fikstüre göre tek devre lig ve puan usulüne göre oynanacaktır.
 
3 Takımlı Grupların Müsabaka Fikstürü
 
3 takımlı grupta yer alan takımlar kura ile 1, 2,  3 numaraları çekerler.  
                 1. GÜN                             2. GÜN                       3. GÜN
                  1 – 2                                  3 – 1                          2 – 3
 
- Birinci müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıda yazılı fikstür aynen uygulanacaktır.
 
- Birinci müsabaka berabere bitmez ise, ikinci müsabaka birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım arasında oynanır.
 
-   Üçüncü müsabaka, birinci müsabakanın galibi ile (BAY) kalan takım arasında oynanacaktır.
 
6 Takımlı Gruplarda Grup Birinciliği Müsabakası
 
- Altı takımlı gruplarda üç gün süresince tek devreli ligve puan usulüne göre oynanacak müsabakalar sonunda (A ve B) gruplarında birinci olacak iki takım ertesi gün eleme usulüne göre grup final müsabakası oynayarak grup birincisi belirlenecektir. Bu müsabakanın normal süresinin beraberlikle bitmesi halinde uzatma yapılmaksızın penaltı atışları ile grup birincisi belirlenecektir.
 
 
6 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNE BİR TAKIM KATILMADIĞI TAKDİRDE
 5 TAKIMLI GRUP MERKEZİNDE KURA ÇEKİMİ
 
7- Beş takımlı grup merkezinde veya altı takımlı grup merkezinde müsabakalara bir takım katılmadığı takdirde takımlar ( A ve B) grubu olmak üzere 2 ve 3’er takımlı iki gruba ayrılır. (Aynı ilden 2 takım varsa önce bu takımlar A ve B grubuna ayrılır.) 2 takımlı grupta yer alan takımlara eleme usulüne göre iki müsabaka yaptırılacak olup her iki müsabaka sonunda eşitlik halinde ikinci maçın sonunda penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir. 3 takımlı grupta yer alan takımlar 3’lü grupların müsabaka fikstürüne göre tek devre lig ve puan usulüne göre oynayacakları müsabakalar sonucunda (A ve B) grubunda birinciliği elde edecek iki takım ertesi gün eleme usulüne göre grup final müsabakası oynayarak grup birincisi belirlenecektir. Bu müsabakanın normal süresinin beraberlikle bitmesi halinde uzatma yapılmaksızın penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir.
 
4 TAKIMLI GRUPLARIN MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
 
    4 takımlı grupta yer alan takımlar kura ile 1, 2, 3, 4 numaraları çekerler.
 
            1. GÜN                                   2. GÜN                                   3. GÜN
            1 – 4                                       4 – 2                                       1 – 2
            2 – 3                                       3 – 1                                       3 – 4
 
4 takımlı grup merkezine bir takım katılmadığı takdirde, 3 takımlı grupların müsabaka fikstürü uygulanır. 4 takımlı grupta bir ilden iki takım varsa, 1.gün müsabakalarını kendi aralarında oynayacakları şekilde kura çekerler.
 
8- U 15 Türkiye Birinciliği müsabakalarında 1999 ve daha sonra doğmuş olan futbolcular oynayabilirler.  Profesyonel takımı olan kulüplerin yaşları uygun profesyonel futbolcuları U15 müsabakalarında oynayabilirler.
 
9- Müsabakaların süresi 2 x 35 = 70 dakikadır. U 15 kategorisinde yedek oyuncu sayısı 7, oyuncu değişikliği sayısı 5’dir.
 
 
10- GRUP MÜSABAKALARINDA PUANLARI EŞİT OLAN TAKIMLARIN DERECELERİNİN BELİRLENMESİ:
 
Türkiye Şampiyonalarında tek devreli lig usulüne göre oynanan grup müsabakalarında takımların puanlarının eşitliği halinde derecelerin belirlenmesinde, Futbol Müsabaka Talimatı’nın 9. Maddesinin uygulaması aşağıda belirtilen esaslar doğrultusundadır.
 
a)    3 takımlı grupta aynı puana sahip 2 veya daha fazla takım olduğunda;
I-    3 takımlı grupta puan eşitliği 2 takım arasında ise, genel averaja bakılmaksızın eşitliğin söz konusu olduğu 2 takım arasında seri penaltı atışları ile grup birincisi belirlenir.
 
Eşitlik 3.gün müsabaka oynayan iki takım arasında ise bu maçın hakemi tarafından müsabakadan hemen sonra uzatma yapılmaksızın seri penaltı atışları yaptırılarak sonuca ulaşılır. Eşitlik 3 takımlı gruplarda BAY olan takımı da ilgilendirebileceği için bu tür bir olasılığı bekleyen takım grubunda oynanacak son maçın bitiminde statta bulunmak zorundadır. Müsabakanın sonunda eşitlik müsabaka oynayan takımlardan biri ile BAY takım arasında söz konusu olursa, oynanan müsabakanın hakemi, kısa bir süre aranın ardından bu iki takıma seri penaltı atışları yaptırarak sonuca ulaşılır. 
 
II-  3 takımlı grupta puan eşitliği 3 takım arasında ise, genel averaja bakılmaksızın eşitliğin söz konusu olduğu 3 takım arasında eleme usulü seri penaltı atışları ile grup birincisi belirlenir. Eşitlik 3.gün BAY olan takımı da ilgilendireceği için bu tür bir olasılığı bekleyen takım grubunda oynanacak son maçın bitiminde statta bulunmak zorundadır. 3.gün müsabakasının bitiminde 3 takım arasında kura çekilir. 1 ve 2’yi çeken takımların galibi ile 3’ü çeken takım seri penaltı atışı yaparak grup birincisi belirlenir.
 
b)     4 takımlı grupta aynı puana sahip 2 veya daha fazla takım olduğunda;
I.   4 takımlı grupta eşitlik 2 takım arasında ise, bu 2 takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakadaki puan üstünlüğüne bakılarak birinci belirlenir. Bu müsabaka beraberlikle sonuçlanmışsa, bu 2 takım arasında seri penaltı atışları ile grup birincisi belirlenir.
 
II.   4 takımlı grupta puan eşitliği 3 takım arasında olduğunda bu takımların kendi aralarında oynadıkları müsabakalara bakılmaksızın puanları eşit bu 3 takım arasında seri penaltı atışları için kura çekilir. 1 ve 2’yi çeken takımlar öncelikle seri penaltı atışı yapar. Bu takımların galibi ile 3’ü çeken takım seri penaltı atışı yapar. Eşitlik 4 takım arasında olduğunda 1 ve 2’yi çeken takımlar ile 3 ve 4’ü çeken takımlar seri penaltı atışı yapar. Galip gelen takımlar arasında yapılacak seri penaltı atışları ile sonuca ulaşılır. Eşitliğin 4 takımlı gruplarda her iki müsabakanın sonucuna göre oluşabileceği dikkate alınarak Tertip Komitesi aynı gün seri penaltı atışlarının hangi sahada ve hangi saatte yapılacağını kulüplere müsabakalar öncesi duyurur.
 
3 takımlı gruplarda seri penaltı atışları 3.gün müsabakasının takımları arasında yapılacaksa takımlar o müsabakanın isim listesindeki 18 kişi arasından ihraç cezası almayan 11 kişilik futbolcu listesini müsabaka hakemine vererek seri penaltı atışları yapılır. Şayet BAY olan takım seri penaltı atışı yapacak ise müsabaka hakemine Sporcu Bilgi Formunda bulunan ihraç cezası almayan futbolculardan 11 kişilik müsabaka isim listesi verir. 4 takımlı gruplarda da aynı şekilde eşitlik 2 veya daha fazla takım arasında oluyorsa 3.gün müsabaka oynayan takımların müsabaka isim listesindeki 18 kişi arasından ihraç cezası almayan 11 kişilik futbolcu listesi müsabaka hakemine verilir.
 
11-Müsabakalarda Futbol Müsabaka, Amatör Futbolcu Lisans ve Transfer, Futbol Disiplin Talimatları ile 2013 – 2014 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar ve Beynelmilel Oyun Kuralları uygulanacaktır.
         
            12- Grup Müsabakalarında Futbolcuların lisanslarının ibraz edilmesi zorunludur. Lisanslarını ibraz edemeyen takımların müsabakaları hakem tarafından oynatılmaz. Bir itiraz halinde Federasyon Temsilcileri futbolcuların kimlik kartlarını (Nüfus cüzdanı veya pasaport) isteyebilir. Kimlik kartı ibraz edilmemesi halinde müsabaka oynatılır ama isim listesini imzalayan yönetici Disiplin Kuruluna sevk edilir. Grup müsabakalarının sonunda itiraz edilen futbolcuların lisanslarına el konulur. Amatör İşler Müdürlüğüne gönderilen lisans ve itiraza neden olan futbolcuların kimlik belgesinin Amatör İşler Müdürlüğüne ibraz edilmesinin ardından yapılan inceleme sonucu itiraz karara bağlanır.
 
   13-Müsabakaya katılan tüm takımlar Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüklerinden temin edecekleri Yönetici, antrenör ve futbolcu bilgilerini içeren BİLGİ FORMU’nu iki nüsha olarak doldurarak bağlı oldukları Bölge Müdürlüğüne onaylattıracaklardır. Kulüpler onaylattıkları sporcu bilgi formlarının bir nüshasını bağlı oldukları Bölge Müdürlüklerine, bir nüshasını da lisanslarla birlikte grup müsabakasını oynayacakları birinci kademe müsabakalarının teknik toplantısında Federasyon Temsilcilerine vereceklerdir.
 
  14-Hakem tarafından kırmızı kart gösterilerek oyundan ihraç edilen futbolcular ile oyundan ihraç edilen yönetici ve antrenörler idari tedbirli olup haklarında gerekli işlem yapılmak üzere bilahare Amatör Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilirler. Müsabakalarda oyun kurallarının ihlali nedeniyle hakem tarafından kırmızı kartla oyundan ihraç edilen futbolcularla, iki sarı kartlık eylemi nedeniyle oyundan ihraç edildiği hakem raporunda yazılı olan futbolcular ihraç edildikleri müsabakadan sonraki ilk resmi maçtan sonra takımlarında oynayabilirler. Bu durum Federasyon Temsilcisi tarafından ilgili kulüplere yazılı olarak bildirilir.
 
       15-Müsabaka müddeti dışındaki (Müsabakadan önce, devre arası ve müsabakadan sonra) eylemleri nedeniyle yönetici, antrenör, futbolcu ve diğer ilgililere grup merkezindeki Federasyon Temsilcileri İDARİ-TEDBİR koyma yetkisine sahiptirler. İDARİ-TEDBİR konulanlar tedbir tarihinden sonraki müsabakalarda takımlarında yer alamazlar ve bilahare Amatör Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilirler.
 
 16-Grup müsabakalarına mazeretsiz olarak katılmayan, grup merkezinde kura çekimi yapıldıktan sonra tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmeyen veya müsabakayı terk eden anlaşmalı müsabaka yapıldığı TFF’ce karara bağlanan, lisans sahteciliği yapıldığı ve başkasına ait lisansla bir başka futbolcunun oynatıldığı tespit edilen takım hakkında Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri uygulanmakla birlikte ayrıca bu takımlar bir sonraki yıl U 15 Türkiye Şampiyonasına katılamazlar.
 
       (Mazeretleri nedeniyle grup müsabakalarına katılamayacağını bildiren ve bu  mazeretleri Federasyonca uygun görülen takımlar hariç)
 
  17-Müsabaka anında, devre arası ve müsabaka sonrası takımlardan birinin, rakip takımın bir veya birkaç futbolcusunun başkasına ait lisansla oynadığına dair bir itirazı olduğunda,bu kişi veya kişilerin kimlik tespiti yapılması zorunlu olup fotoğrafı müsabaka hakemi ile birlikte çekilir. Bu işlemlerin yapılmasında ilgili kulüp yöneticileri yardımcı olacaklardır. Kimlik tespiti yaptırmaktan ve fotoğraf çektirmekten kaçınıldığı takdirde bu durum müsabaka hakemi ve Federasyon Temsilcileri tarafından rapor edilir. Müsabaka sonrası bu itiraz Federasyon Temsilcilerinin incelemesi sonucu karara bağlanır. Sahte oyuncu oynatan kulüplerle ilgili resmi itirazlarda, itiraz eden kulüplerin ellerinde sahteciliği belgeleyen resim, görüntü vb. bilgileri müsabakaların tamamlanmasından sonra TFF’ye ulaştırdıklarında itiraz dikkate alınır.
 
18- Müsabakalara katılan takımlar yapacakları itirazlar için Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri gereğince 200 TL. depozitoyu süresinde Türkiye Futbol Federasyonu’nun Türkiye Garanti Bankası A.Ş 1.Levent Ticari Şube Müdürlüğü 186-6297253 no.lu hesabına (İBAN NO: TR62 00062000 1860 0006 2972 53) yatırmak zorundadırlar. İtiraz ile ilgili belgeler ile depozito makbuzunun ibraz edilmemesi halinde itirazlar işleme konulmaz.
 
19-  Müsabaka anında, devre arası ve müsabakanın bitiminde takımların birinin, rakip takımının bir veya birden çok futbolcusunun, başkasına ait lisansla oynadığına, lisansta tahrifat yapıldığına v.b. konularda yazılı bir itiraz yaptığında yatırmaları gereken depozito miktarı olan  200 TL.’yi her futbolcu için ayrı ayrı yatırmaları gerekir.
         Örneğin; 3 futbolcu için itiraz yapan takım 200 TL x 3 = 600 TL. depozito yatıracaktır.
 
 20- Müsabakaların çim veya sentetik yüzeyli çim sahalarda oynanabileceği göz önüne alınarak takımların her iki saha içinde uygun ayakkabı getirmeleri gerekmektedir.
 
     Müsabakalarda kulüpler biri açık, biri koyu renkte veya farklı dizaynda iki takım forma getirmek zorundadır. Forma, şort, kaleci kazağı ve tozluk örnekleri teknik toplantıya getirilecek, yapılacak eşleşmeye göre karşılaştırılacak ve belirlenen örnek müsabakada kullanılacaktır.
 
    21- U15 Türkiye Şampiyonası müsabakalarında görevlendirilecek Hakemler ve görevlendirilecek Gözlemcilere ödenecek ücretler Türkiye Futbol Federasyonunca AFYS sistemi üzerinden ödenecektir.
      
    22-Müsabakalarda görevlendirilecek temsilci ve personel ücretleri Türkiye Futbol Federasyonunca ücret bordrolarını düzenleyip gönderen ilgili kuruluşun banka hesabına gönderilir.  Aynı sahada üst üste oynanan iki müsabakaya bir seans ücreti ödenir. Sağlık Görevlisi ve Saha Komiserleri bu hükmün dışında olup onlara her maça bir seans ücreti ödenir. Görevli personel sayısı Federasyon Temsilcisi dahil 10’u geçemez.
                                                                                                                     
 
 … TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ …. 
 
 
EK: 1
  
 
(…………………………….……………………..)
Kulüp Adı
  
 
TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
(Amatör İşler Müdürlüğüne)
ANKARA
 
 
 
            2013 – 2014 Sezonu U 15 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe  Müsabakalarına ................................................................ Grup Merkezinde katıldık.
 
            Kulübümüze Türkiye Futbol Federasyonunca verilecek olan 1.000 TL. 1.Kademe Müsabakalarına katılım katkı  payı bedelini kulübümüz adına açılmış olan ...................................................... Bankası ..................................... Şubesi ........................... nolu hesaba havale edilmesini arz ederim.
 
            Saygılarımızla.
 
                                                                                                          Kulüp Yetkilisi
                                                                                     Adı - Soyadı
                                                                                                               Görevi
                                                                                                         Tarih-Kaşe-İmza
 
 
NOT: Bu dilekçe spor kulübünün başlıklı kağıdına yazılacaktır. Banka hesap numarası kesinlikle kulüp adına açılmış olmalıdır.
 
Amatör İşler Müdürlüğü Fax: 0 312 473 46 20   
 
 
 
GRUP
NO
 
GRUP MERKEZİ
VE
TARİHLERİ
 
TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
2013 – 2014 SEZONU NIKE PREMİER CUP U 15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI
GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ VE MÜSABAKALARA KATILACAK İLLER
 
1
 
   İSTANBUL
14 – 16 MART        2014
 
İSTANBUL
        (BAĞLARBAŞI)
 
İSTANBUL
        (AVCILAR BLD.)
 
İSTANBUL
     (K.ÇEKMECE)
 
İSTANBUL
(S.KARTALSPOR)
 
-
 
 
-
 
2
 EDİRNE
13 – 16 MART 2014
    İSTANBUL
        (THY SPOR)
 
           İSTANBUL
(DUDULLU)
 
KOCAELİ
       (İHSANİYE     DOĞAN)
 
KOCAELİ
(YENİŞEHİRSPOR)
 
TEKİRDAĞ
(YEŞİLTEPESPOR)
 
KIRKLARELİ
(LÜLEBURGAZSPOR)
 
3
 
ÇANAKKALE
13 – 16 MART 2014
 
İSTANBUL
(İST.GÜMÜŞHANE)
 
İSTANBUL
       (ÇAMLICASPOR)
 
BURSA
(B.MERİNOSPOR A.Ş.)
 
BURSA
(YOLSPOR)
 
EDİRNE
(DSİ SPOR)
 
BALIKESİR
(BELEDİYESPOR)
 
4
 
BURSA
13 – 16 MART 2014
 
İSTANBUL
(PAŞABAHÇE)
 
İSTANBUL
(ZARA EKİNLİSPOR)
 
KÜTAHYA
(TERMİKSPOR)
 
ÇANAKKALE
(HAST.BAYIRISPOR)
 
        SAKARYA
(SAKARYAGÜCÜ)
 
BALIKESİR
(KÜÇÜKKÖY BLD.)
 
5
 
KÜTAHYA
13 – 16 MART 2014
 
İSTANBUL
(BEYKOZ 1908)
 
İSTANBUL
     (CFS BAĞCILAR)
 
İZMİR
     (İZMİRSPOR)
 
İZMİR
(ALİAĞA GENÇLİK)
 
MANİSA
(SALİHLİ BLD.SPOR)
 
ESKİŞEHİR
(ŞEKERSPOR)
 
6
 
MANİSA
13 – 16 MART 2014
 
İSTANBUL
(SULTANBEYLİ BLD)
 
İSTANBUL
        (DAMLASPOR)
 
İZMİR
(BUCA BLD.SPOR)
 
KÜTAHYA
(E.Ç. DEVLET HAS.)
 
MUĞLA
(FETHİYESPOR)
 
DENİZLİ
(İNCİLİPINARSPOR)
 
7
 
SAKARYA
13 – 16 MART 2014
 
BURSA
(İNEGÖLSPOR)
 
BURSA
    (YEŞİL BURSA A.Ş)
 
KOCAELİ
(ÇAYIROVASPOR)
 
KOCAELİ
(HACI HIZIR ŞAFAK)
 
TEKİRDAĞ
(ÇORLU ASLANSPOR)
 
YALOVA
(POLİSSPORGÜCÜ)
 
8
 
MUĞLA
13 – 16 MART 2014
 
İZMİR
(GÜZELTEPE GENÇLİK)
 
İZMİR
(TİRE 1992 SPOR)
 
DENİZLİ
(KIZILCABÖLÜKSPOR )
 
AYDIN
(KUŞADASISPOR)
 
MANİSA
(BELEDİYESPOR)
 
ANTALYA
(ALANYASPOR)
 
9
 
DENİZLİ
13 – 16 MART 2014
 
AYDIN
(SHÇEK SPOR)
 
MUĞLA
(MARMARİS BLD.)
 
ANTALYA
(MURATPAŞA BLD.)
 
BURDUR
(BUCAK BLD.O.HAN)
 
ISPARTA
(GÜLSPOR)
 
AFYONKARAHİSAR
(DEMİRSPOR)
 
10
 
ADANA
13 – 16 MART 2014
 
KONYA
(KARAKARTALLAR)
 
MERSİN
(İDMANYURDUSPOR)
 
HATAY
(ŞİRİNCESPOR)
 
NİĞDE
 
 
AKSARAY
(AKS.KARADENİZ)
 
OSMANİYE
(KADİRLİ İD.YRD.)
                                          
 
 
 
GRUP
NO
 
GRUP MERKEZİ
VE
    TARİHLERİ
 
TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
2013 – 2014 SEZONU NIKE PREMİER CUP U 15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI
GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ VE MÜSABAKALARA KATILACAK İLLER
 
11
 
KAHRAMANMARAŞ
13 – 16 MART 2014
 
MERSİN
    (B.Ş.BLD.MESKİ)
 
HATAY
(KARAAĞAÇSPOR)
 
ADANA
(Ç.BLD. GENÇLİK)
 
GAZİANTEP
(GAZİSARAYSPOR)
 
ELAZIĞ
         (YOSPOR)
 
DİYARBAKIR
(KAYAPINAR BLD.)
 
12
 
         ELAZIĞ
14 – 16 MART 2014
 
MALATYA
(SANAYİSPOR)
 
KAHRAMANMARAŞ
(B.Ş.BLD.SPOR)
 
DİYARBAKIR
(DSİ SPOR)
 
ADIYAMAN
(ÇINARSPOR)
 
-
 
-
 
13
 
     DİYARBAKIR
14 – 16 MART 2014
 
ŞANLIURFA
     (GENÇLİKSPOR)
 
MARDİN
(NUSAYBİN G.B.)
 
SİİRT
     (SİİRTSPOR)
 
VAN
(ERCİŞ GENÇLİK BLD)
 
-
 
-
 
14
 
            VAN
14 – 16 MART 2014
 
IĞDIR
 
 
BİTLİS
(GENÇLİKSPOR)
 
MUŞ
(LİDER MUŞSPOR)
 
AĞRI
(BAYAZITSPOR)
 
-
 
-
 
 
15
 
         AKSARAY
13 – 16 MART 2014
 
ANKARA
(BUGSAŞSPOR)
 
ANKARA
(KEÇİÖRENSPOR)
 
KONYA
(1905 ULTRAASLAN)
 
NEVŞEHİR
(TELEKOMSPOR)
 
KAYSERİ
(ERKİLETSPOR)
 
ADANA
(SEYHAN BLD.SPOR)
 
16
 
BOLU
13 – 16 MART 2014
 
ANKARA
(HACETTEPESPOR)
 
ANKARA
(KAZAN BLD.SPOR)
 
SAKARYA
(SAPANCA AKADEMİ)
 
KASTAMONU
(YOLSPOR)
 
BİLECİK
(VİTRASPOR)
 
DÜZCE
(BELEDİYESPOR)
 
17
 
    KASTAMONU
13 – 16 MART 2014
 
SAMSUN
(KADIKÖYSPOR)
 
BOLU
(KIBRISCIKSPOR)
 
SİNOP
(AYANCIK BLD.)
 
BARTIN
(GENÇLERBİRLİĞİ)
 
ZONGULDAK
(KDZ EREĞLİSPOR)
 
KARABÜK
(OVACIK GENÇLİK)
 
18
 
AMASYA
13 – 16 MART 2014
 
KIRŞEHİR
(DURUSPOR)
 
ÇANKIRI
(MKE ÇANKIRISPOR)
 
TOKAT
(ERBAA GÜREŞ İHT.)
 
YOZGAT
(SORGUN BLD.)
 
ÇORUM
(BELEDİYESPOR)
 
GİRESUN
(1926 BULANCAK )
 
19
 
 
GİRESUN
13 – 16 MART 2014
 
TRABZON
(İDMANOCAĞI)
 
TRABZON
(KARADERESPOR)
 
ORDU
(ORDUSPOR)
 
SAMSUN
(1930 BAFRASPOR)
 
AMASYA
(MERZİFONSPOR)
 
SİVAS
(SAĞLIKSPOR)
 
20
 
GÜMÜŞHANE
13 – 16 MART 2014
 
TRABZON
(SÖĞÜTLÜ BLD.)
 
ERZİNCAN
(13 ŞUBAT ERZ.GEN.)
 
ERZURUM
(YAKUTİYESPOR)
 
BAYBURT
(TELEKOMSPOR)
 
RİZE
(ÇAYELİSPOR)
 
ARTVİN
(ARHAVİSPOR)