AĞRI’DA ORHAN SAKA KURUMLAR ARASI FUTBOL LİGİ YAPILDI

AĞRI’DA ORHAN SAKA KURUMLAR ARASI FUTBOL LİGİ YAPILDI
Eklenme Tarihi : 15 Mayıs 2018 Salı
Okunma Sayısı : 41

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun geleneksel hale getirdiği ve bu sezon sekizincisini düzenlediği kurumlar arası futbol liginin finali yapıldı.

TASKK eski Genel Başkanlarından merhum Orhan Saka'ya ithaf edilen 8. sezonda final karşılaması Sanayi - ATSO takımları arasında oynandı.  Ağrı ASKF'nin halı saha tesislerinde oynanan karşılaşmanın şampiyonu Sanayi Spor oldu.


Şampiyon Sanayi takımının kupasını Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ, ikİnci olan ATSO takımının kupasını Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Naim Alpaslan, üçüncü olan Adliye takımının kupasını ise Tarım İl Müdür Yardımcısı Zeki Çelik verdi.
 
Turnuvada gol kralı Sanayi Spor takımından Emrah Telhan olurken, Fair-Play ödülü İbrahim Çeçen Üniversitesinden İbrahim Babacan'a gitti.
 
Turnuvanın en iyi 8 oyuncusu listesinde ise Erhan Alptekin, Ferdi Polat, Evren Akdağ, Ali Artuk, Mehmet Aydemir, Hakan Vural, Selçuk Bakan, Metin Karaca yer aldı.
Turnuva sonunda Sanayi Takımı adına konuşan Nizamettin Güzel, kazandıkları ödülü Şehit Ailelerine bağışladığını açıkladı.