BİNGÖL ASKF OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

BİNGÖL ASKF OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Eklenme Tarihi : 13 Haziran 2017 Salı
Okunma Sayısı : 598

Bingöl ASKF 9. Olağan Genel Kurulu geniş bir katılımla Veysel Belgin Gençlik Merkezi çok amaçlı konferans salonunda yapıldı.İki adaylı Genel Kurulda 181 delegeden 157’sinin oyunu alan Ali Ekber ALİMOĞLU yeniden başkanlığa seçildi.

Genel kurula Bingöl Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal ARIKAN, Erzurum TFF Bölge Müdürü Metin Çopur ve mesai arkadaşları, Ağrı ASKF Başkanı Erkan KÖSEDAĞ ve yönetim kurulu üyeleri, Bingöl spor taban birlikleri temsilcileri ve yöneticileri ile Kulüp başkanları katıldı.

Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ konuşmasında; “Sporun her türünü destekleme kararlılığımız sürecek, bize mantıklı ve akılcı sorunla gelinen her noktada destek olacağım, sporun insan yaşamında önemli yer aldığını biliyorum ve bünyemizde bulunan Yaşam spor kulübünün futbolun yansıra diğer branşlarda da faaliyet gösterme gayretimiz sürecek ve gerekli talimatları verdim, Genel kurulun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bingöl ASKF Başkanlığı’na seçilen Ali Ekber ALİMOĞLU’nun listesinde Şevket KILIÇ Genel Sekreter olarak yer alırken, yönetim kurulunda ise; Mücahit KIZILARSLAN, Vedat HAKAN, Mithat KAYA, Müjdat AYDOĞDU, Yunus KAYA, Fehmi KATANALP, Mehmet YILDIZ, Muhammed Arif KAYA, Nureddin BULUT,

Denetim Kurulu üyeliklerine, Fırat KETBOĞA, Ali Rıza ÖZDEMİR, Ersan BEKTA,
Disiplin Kurulu Üyeliklerine, Erdoğan BOLLUK,  Mahmut GÜVEN, Mehmet Rıza ARAN, Metin AYBEK, Mahmut AKDEMİR,
Onur Kurulu üyeliklerine; Yücel BARAKAZİ, Erdal ARIKAN, Hasan Lütfi YOLCU, Metin KARAARSLAN, Selahattin ERDOĞMUŞ  seçildiler.