DENİZLİ ASKF BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPTI

DENİZLİ ASKF BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPTI
Eklenme Tarihi : 10 Ağustos 2017 Perşembe
Okunma Sayısı : 449

2017-2018 Futbol Sezonu öncesi Başkanlar Kurulu Toplantısı 08.08.2017 Salı günü saat 14:30’da Denizli Ticaret Odası Toplantı Salonunda yapıldı.

Başkanlar Kurulu toplantısına Federasyon Başkanı Feyyaz Ceşen, Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Ayvaz Polat, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun, Tüfad Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, İl Hakem Kurulu Başkanı Hayati Ünal, TFFHGD Denizli Şube Başkanı Emrah Bayrakçı, Saha Komiserleri Derneği Denizli Şube Başkanı Fatih Salmansar ile kulüp başkanları ve yöneticileri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan ASKF Başkanı Ceşen; “2017-2018 Futbol Sezonunun tüm takımlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yeni bir sezona başlıyoruz. Tüm takımlarımızın fair play çerçevesinde centilmence mücadele etmeleri en büyük temennimiz. Değişen kurallarımız var. Bu konular hakkında tüm kulüplerimizi bilgilendirmek istiyoruz. Taban birliklerimizle sık sık biraraya gelerek sezonun en kusursuz geçmesi için çalışıyoruz. Yeni sezonun tüm takımlarımıza güzellikler getirmesini diliyorum” dedi.