Dünya medyasından Riva'ya ziyaret

Dünya medyasından Riva'ya ziyaret
Eklenme Tarihi : 02 Kasım 2017 Perşembe
Okunma Sayısı : 287

Dünya medyasının prestijli gazete ve televizyonlarının temsilcileri, TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı'nın davetiyle Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ni ziyaret etti.

TFF 1. Başkanvekili, UEFA Yönetim Kurulu Üyesi, UEFA Medya Komitesi Başkanı, UEFA Stadyum ve Güvenlik Komitesi Başkanvekili Servet Yardımcı, TFF Başkanvekili Ali Dürüst, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi ve UEFA HatTrick Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ile TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş'ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu da yer aldı.

Marca, beIN International, La Gazzeta Dello Sport, CNN UK, SKY ve Record'un yanı sıra Yunanistan, İsviçre ve Slovenya gibi ülkelerden önemli medya kuruluşlarının içinde yer aldığı 15 kişilik gazeteci grubu ve UEFA medya sorumluları, ziyaret sırasında çeşitli aktivitelerde bulundu.
TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, Riva tesislerini gezip, başta E-Bilet olmak üzere TFF'nin birimleri ve faaliyetleri hakkında bilgi alan medya temsilcileri ile Türk futbolu hakkında bir basın bilgilendirme toplantısı yaptı. Servet Yardımcı, yabancı basın mensuplarına Türk futbolunun ulusal ve uluslararası potansiyelini anlatıp, Türkiye Futbol Federasyonu'nun projeleri konusunda da detaylar paylaştı.
Ziyaret TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı ile TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş'ın medya mensuplarına isimleri yazılı A Milli Takım forması hediye etmesi ve karşılıklı hediye takdimi ile son buldu.