İSTANBUL ASKF'DEN’’ YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ’’ SEMİNERİ

İSTANBUL ASKF'DEN’’ YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ’’ SEMİNERİ
Eklenme Tarihi : 04 Mayıs 2018 Cuma
Okunma Sayısı : 152

İstanbul ASFK tarafından spor kulübü yöneticilerine ‘’YÖNETİCİ EĞİTİMİ’’ semineri verildi.

 

Yapılan seminere TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, TFF İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Prof. Dr. İlhan Toksöz, Doç.Dr. Mehmet M. Yorulmazlar, İASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, Spor Kurumları Temsilcileri, spor kulübü yöneticileri, sporcular ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Seminer de yaptığı konuşmada Genel Başkanımız Ali Düşmez spor kulüplerimizin yönetim şekillerini iyileştirmek, spora hizmet ve daha iyi sporcular yetiştirmek adına yapılması gerekenler hakkında bilgi verirken, sporda yöneticilik ve liderlik adı altında yapılan eğitim seminerimize yoğun katılım gösteren kulüplerimizin yöneticilerine ve sporcularımıza ayrıca teşekkür etti. Bu tarz eğitim seminerlerimizin amatör spor kulüplerimizin yönetimine katkı sunacağını belirten Düşmez, Federasyon olarak eğitim ve liderlik programlarına ağırlık vereceklerini belirtti.

Konusunda uzman olan Prof. Dr. İlhan Toksöz ve Doç.Dr. Mehmet M. Yorulmazlar yaptıkları eğitim programı ve sunum ile katılımcıları bilgilendirten sonra, Genel Başkanımız seminere katılımcılara sertifikalarını bizzat imzalayarak dağıttı. 

EĞİTİM PROGRAMI 

1-KONU: SPORDA YÖNETİCİLİK VE LİDERLİK
 KONUŞMACI :  PROF. DR. İLHAN TOKSÖZ

 

2-KONU: SPORDA YÖNETİM VE ORGANİZASYON
  KONUŞMACI : DOÇ.DR. MEHMET M. YORULMAZLAR

 

TARİH : 3 MAYIS 2018 (PERŞEMBE) SAAT  : 14.00 – 16.00 

YER : İASKF. ORHAN SAKA AMATÖRLER EVİ POLİGON MAH. POLİGON CD. NO: 2 İSTİNYE –SARIYER / İSTANBUL