KASTAMONU ASKF “AMATÖR EVİ” TÖRENLE HİZMETE GİRDİ

KASTAMONU ASKF “AMATÖR EVİ” TÖRENLE HİZMETE GİRDİ
Eklenme Tarihi : 04 Aralık 2017 Pazartesi
Okunma Sayısı : 679

Kastamonu Valiliği İl Özel İdaresi tarafından Kastamonu gençliğinin ve sporunun hizmetine sunulmak üzere Konfederasyonumuza tahsis edilen

75. Cumhuriyet Evi TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ'in katılımı ile düzenlenen törenle hizmete girdi.

Törene Kastamonu Vali Vekili Ahmet ERTÜRK, Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ, Kastamonu Milletvekilleri Murat DEMİR, Hakkı KÖYLÜ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdoğan AKBIYIK, Vakıflar Bölge Müdürü Yavuz YÜCEBIYIK, TASKK Genel Sekreteri Abdullah ALBUNAR, Sosyal İşler Sekreteri Ali TANRIYAŞÜKÜR, Yönetim Kurulu Üyesi Ali YAZLI, TASKK Onur Kurulu Üyesi Kemal BEKTAŞ, Kastamonu ASKF Başkanı Adem KELOĞLU, Kastamonu önceki ASKF Başkanları Necmettin ORAN ve Mahmut KORKMAZ, Kastamonu ASKF Yönetim Kurulu üyeleri ile taban birliklerinin başkan ve yöneticileri, ayrıca çok sayıda spor kulübü yöneticisi ve sporcular katıldı.
 
Yapılan törende bir konuşma yapan Genel Başkan Ali DÜŞMEZ, “Yeni hizmet binamızın tüm spor kulüplerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
 
 
 
 
Törenden sonra Kastamonu Valisi Yaşar KARADENİZ makamında ziyaret edildi. Ziyarette AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur ÇALIK, Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ ve Kastamonu Milletvekili Metin ÇELİK de bulundu.
 
 
Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ile devam etti. Ziyaret sonrası Genel Başkan ve yöneticiler Kastamonu 1966 Spor Kulübü’nü ziyaret etti.
 
Daha sonra Atatürk Spor Salonu’nda antrenman yapan Türkiye Şampiyonu olarak Avrupa Challenge Kupasında final oynayıp ikinci olan Kastamonu Belediye Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı ziyaret edildi.
 
Ziyarette Genel Başkan Hentbol takım kaptanı ve sporcularına başarılar diledi.
Ziyaretin ardından heyet Kastamonu’dan ayrıldı.
Kastamonu ASKF Başkanı Adem KELOĞLU ziyaret sebebi ile duyduğu memnuniyeti ifade ederek Genel Başkan ve yöneticilere teşekkür etti.