TASKK’DAN ADANA YÜKSEL GENÇLİKSPOR KULÜBÜNE ÖDÜL

TASKK’DAN ADANA YÜKSEL GENÇLİKSPOR KULÜBÜNE ÖDÜL
Eklenme Tarihi : 09 Kasım 2017 Perşembe
Okunma Sayısı : 361

2016-2017 Sezonunda gençler kategorilerinde U17 Türkiye Şampiyonu olarak büyük başarıya imza atan Yüksel Gençlik Spor Kulübü Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 5.000 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirilmiştir.

Yüksel Gençlik Spor Kulübü Tesislerini ziyaret eden Adana ASKF Başkanı Ahmet BOZAN ve beraberindeki heyet, şampiyon takıma Adana'ya yaşattıkları bu mutluluk için teşekkür ederek Konfederasyon tarafından hazırlatılan ödül çekini kulüp başkanı ve yöneticilerine törenle takdim etti.

Törende konuşan Adana ASKF Başkanı Ahmet BOZAN; "Yeni sezonda da bu tür başarılar yakalayacaklarına inancının tam olduğunu belirten BOZAN, bir semt takımının böylesine büyük başarıya imza atması inancın zaferidir. Hepinizi alnınızdan öpüyorum, emeği geçen başta Fikret Akbaş olmak üzere tüm teknik ekibi ile Başkan Çimen ve yönetimini kutluyorum" dedi.

Yüksel Gençlik Spor Kulübü Başkanı ÇİMEN ise, ASKF Başkanı Dt. Ahmet BOZAN ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; daha büyük başarılar için çalıştıklarını söyledi.
Ziyarette Başkan BOZAN'a ASKF Başkan Vekili Tufan BOYDAĞ, Başkan Yardımcısı Ergin ULUN, Denetim Kurulu Başkanı Uğur ŞEKEROĞLU ile Futbol İl Temsilcisi Bülent OYMACI eşlik ettiler.