Temsilciler Kurulu Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Temsilciler Kurulu Değerlendirme Toplantısı yapıldı
Eklenme Tarihi : 23 Şubat 2018 Cuma
Okunma Sayısı : 226

Temsilciler Kurulu şubat ayı toplantısı, Bölgesel Değerlendirme Toplantısı ve 5-7 Ocak 2018'deki devre arası seminerine mazeretleri nedeniyle katılamayan temsilcilerin semineri, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapıldı.

Riva'daki Bölgesel Değerlendirme Toplantısı'na Temsilciler Kurulu üyeleri, İstanbul ilinde bulunan Üst Klasman Temsilcileri, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcileri ile Klasman Temsilcileri katıldı.

Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, açılış konuşmasında müsabakalarla ilgili genel değerlendirmede bulundu. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da görevlerde dikkatli olunmasını isteyen Dr. Abdurrahman Arıcı, kurul tarafından hazırlanan genelgeler, talimatlar, hatırlatmalar ve rapor yazım standartlarının da daha dikkatli uygulanması gerektiğini vurguladı ve temsilcilere başarı diledi. Başkan Arıcı, toplantıya katılan temsilcilerin müsabakalarda karşılaştıkları konular ve talimatlar ile ilgili görüş ve önerilerini de aldı.
 
Mazeretleri nedeni ile devre arası seminerine katılamayan temsilcilere toplantının sabahki oturumunda talimat, statü, hatırlatmalar ve rapor yazım standartları ile ilgili eğitim verildi.

Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin de Bölgesel Toplantı ve Mazeret Semineri'nde talimat, statü, idari hususlar, rapor düzenlemeleri ile ilgili karşılaşılan sorun ve soruların çözümleri konusunda temsilcileri bilgilendirdi.