TÜRKİYE OKUL SPORLARI ERKEK VE KIZ LİSELER ŞAMPİYONASI SONRASI KONYA ASKF'DEN SPORCULARA DÖNER-EKMEK İKRAMI

TÜRKİYE OKUL SPORLARI ERKEK VE KIZ LİSELER ŞAMPİYONASI SONRASI KONYA  ASKF'DEN SPORCULARA DÖNER-EKMEK İKRAMI
Eklenme Tarihi : 05 Mart 2018 Pazartesi
Okunma Sayısı : 217

Türkiye Okul Sporları Erkek ve Kız Liseler futbol grup birinciliği şampiyonası Konya Saraçoğlu Spor Tesisleri’nde oynandı.

Türkiye Okul Sporlar Federasyonu Konya İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organizasyonu gerçekleştirilen Genç Erkekler Futbol Liseler ve Genç Kız Futbol Liseler, Konya grup birinciliği  Erkeklerde; Ankara, Muğla, Adana, Burdur, Afyon, Denizli, Antalya, Isparta, Karaman, Osmaniye ve Konya, Kızlarda; Burdur, Antalya, Denizli, Ankara, Hatay, Adana, İstanbul ve Konya lise takımlarının kıyasıya maçları sona erdi.

Cuma günü başlayan şampiyonun açılış maçı öncesi takım kaptanlarına ve maçların hakemlerine çiçek takdim eden; Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Günbaş ve Konya Futbol İl Temsilcisi Tahir Taşyüz yaptığı açıklamada; 3 gün sürecek şampiyona da ilimizde bulunan takımları ağırlamaktan memnun olduklarını belirterek, tüm lise takımlarına başarılar dileriz dediler.
 
Müsabakalar sonunda Konya ASKF Başkanı Remzi AY tarafından grup birinciliğinde mücadele eden 19 erkek ve kız takımlarının tüm oyuncularına döner ekmek ikramında bulunuldu.
 
Tüm katılımcılar Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun spora ve gençliğe değer verme noktasında gerçekleştirilen organizasyonda gösterilen evsahipliğinden ve ikramdan duydukları memnuniyeti dile getirerek Federasyon Başkanı Remzi AY ve Yönetim Kurulu'na teşekkür ettiler.