Türkiye Hentbol Federasyonu 6. Olağan Mali Genel Kurulu yapıldı

Ekleme Tarihi 4.12.2018

THF Eğitim ve Kamp Tesisleri’nde gerçekleştirilen genel kurulda 199 delegeden 117’si imza attı. Başkan Vekili Adem Ceylan'ın açılış konuşmasının ardından divan kurulu oluşturuldu ve gündem maddelerine geçildi.

Genel kurulda federasyonun 2017 ve 2018 dönemi yönetim, denetim ve faaliyet raporları ibra edildi. Ayrıca 2019 ve 2020 tahmini bütçeleri de genel kurulda kabul edildi.

Yönetim Kurulunun tam kadro olarak katıldığı mali genel kurulda Federasyon başkanı Bilal Eyuboğlu, açıklamalarda bulundu.Mali Genel Kurula TASKK delegesi olarak Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın ve Balıkesir ASKF Başkanı Metin Mengüç’te katıldı.

Başkan Eyuboğlu, bugün yapılan genel kurulun bir hesap işi olduğunu belirterek "Biz bir aileyiz. Sorunlarımız ve hatalarımız olabilir. Hentbol için mücadele edeceğiz. Benim hatamı, eksiğimi söyleyeceksiniz ders alacağız. Yeni dönemde hentbolu daha bir yere getirmeye çalışacağız." dedi.

Kamp eğitim merkezini Türk hentbolunun hizmetine sunduklarını kaydeden Eyuboğlu, 50 kişinin konaklayabileceği, sauna, fitness ve toplantı salonlarının olduğu bu tesisten tüm kulüplerin faydalanacağını belirtti.

KAMP EĞİTİM MERKEZİNE TAM NOT

Öte yandan yapımı tamamlanan kamp eğitim merkezi delegelerden tam not aldı. İçerisinde 20 oda, toplantı salonu, sauna, hobi salonu, yemekhane bulunan Kamp Eğitim Merkezi’de 3 adet derslik de bulunuyor. Kamp Eğitim Merkezinde bulunan “Büyük Salon”da yapılan 6. Olağan Mali Genel Kurula katılan delegeler, Türk Hentboluna bu güzel tesisi kazandıran Başkan Bilal Eyuboğlu’na teşekkür etti.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.