... Ve Kupalar Sahiplerini Buldu!

Ekleme Tarihi 12.1.2012

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun düzenlediği 2008–2009 Futbol sezonundan bu yana kulüplerimize verilmemiş kupalar 09.12.2011 pazartesi günü yapılan kokteyl eşliğinde sahiplerini buldu.

Geniş katılımıyla oldukça renkli geçen gecede kulüplerimiz kupalarına kavuşmanın sevincini yaşarken, amatör sporun büyük isimleri de geceye renk kattı. Kupaların bizzat İASKF Genel Başkanı  Ali DÜŞMEZ tarafından takdim edildiği geceye TFF Genel Sekreter Vekili ve TASKK Genel Başkan Vekili  Adnan ERSAN, TFF Malatya Bölge Müdürü ve TASKK Genel Başkan Yardımcısı Fahrettin ESERDİ, TFF Samsun Bölge Müdürü  İbrahim GÜVEN, TFF İstanbul Bölge Müdürü  Gür ONAR, TFFHGD İstanbul Şubesi Başkanı  Ahmet ŞAHİN, İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet ERDOĞAN, TUFAD İstanbul Şubesi Başkanı  Süleyman TOHUMCU katıldılar. Ayrıca başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Kadir TOPBAŞ olmak üzere geceye yoğun programları nedeniyle katılamayan davetliler tarafından gönderilen tebrik telgrafları da tek tek okundu.

İASKF Genel Başkanı  Ali DÜŞMEZ yaptığı açılış konuşmasında;
“2008-2009 dan bu yana geçmiş sezonlarda kulüplerimize verilmeyen kupaları bugün kulüplerimize geç ulaştırmanın burukluğu fakat birlikte olmanın bir aile olmanın verdiği mutlulukla sahiplerine takdim ediyoruz. Şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına şunu belirtmek isterim ki her zaman kulüplerimizin emrine amadeyiz. Orhan Saka Amatörler Evini daha canlı bir hale getirmek, kulüplerimize hizmet eden birimleri buraya toplamakla başlayan hizmet çalışmalarımız aynı hızıyla devam edecektir. Umarım ileriki günlerde yapacağımız yeniliklerinde gidişatı hep böyle kulüplerimize layık olduğu şekilde başarılı geçer.” şeklinde konuştu.
İleriki zamanlarda İASKF olarak yapılması planlanan projeler hakkında da bilgi veren Genel Başkanımız daha sonra kupaları kulüplerimize bizzat takdim etti. Oldukça hoş ve dostluk çerçevesinde geçen gece, kulüplerin aldığı kupalar ve konuklar eşliğinde toplu hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.


 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.