AHMET BOZAN

Ekleme Tarihi 3.5.2018

DIŞ İLİŞKİLER SEKRETERİ

Spor hayatına küçük yaşlarda futbol oynayarak başladı. Adana Gümrükspor ile başlayan amatör futbolculuk hayatına büyükler kategorisine kadar devam etti. Daha sonra Emekspor, Tahsilli ve SSK Sporda futbol oynadı.

Diş Hekimliği Fakültesine başlaması nedeniyle futbol yaşantısına ara verdi. Güneyyıldızı Spor Kulübü ile başlayan amatör spor kulüp yöneticiliğini uzun yıllar devam ettirdi. Daha sonra Çukurova Press Havuzlubahçe Spor Kulübü'nün kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve As Başkanlık görevini sürdürdü.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan 8000'e yakın sporcusu bulunan Adana Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığına seçilerek tüm branşlarla iç içe spor yöneticiliğine devam etti. Binlerce sporcu ile çok farklı branşlarda Türkiye ve Dünya dereceleri kazandı.

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda üç dönem aktif görevlerde bulundu. ASKF Genel Sekreter Yardımcılığı ve ASKF Başkan Yardımcılığı yaptı. 2017 Olağan Genel Kurul ile birlikte Adana ASKF Başkanı seçildi.

Türkiye Su Topu Federasyonu Sağlık Kurulu Üyeliği görevine getirildi ve ikinci dönemi devam etmekti. Çeşitli dal Federasyonlarında genel kurul delegeliği görevlerinde bulundu.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.