Ağrı Askf İlçe Gezilerine Başladı

Ekleme Tarihi 14.7.2011

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu heyeti Amatör liglerin başlamasında 2 ay kala ilçe gezilerine başladı. İlçelerdeki spora ait sorunları yerinde görmek ve Spora hizmet eden yerel yönetimleri ziyaret ederek, bu sorunları onlara aktararak çözüm arayan heyetin ilk durağı Hamur ilçesi oldu.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Erkan KÖSEDAĞ, Başkan Yardımcısı Celal Ayyıldız ve beraberindeki heyet Hamur Kümbet Spor Kulübü tarafından karşılandı. Hamur Kümbet Spor Başkanı Reşat Yiğit ve Başkan Yardımcısı Nezir Oruç ile birlikte bir süre sohbet eden Federasyon heyeti, Hamur Kaymakamı Murat Karasu'yu ziyaret ederek 2010-2011 sezonunda Hamur Kümbet Spor'a olan katkılarından dolayı teşekkür plaketi sundular.
Kaymakam Karasu yapılan görüşmede Sporu sevdiğini, ilçede spor yapmak isteyen gençlere bir nebzede olsa katkıda bulunmanın mutluluk verdiğini belirtti. Hamur Kümbet Spor’a yardımlarının devam edeceğini söyledi.
Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Erkan KÖSEDAĞ " Hamur Kaymakamımız son bir yıl içerisinde Hamur Kümbetspora önemli katkılarda bulunmuş bir kaymakamımız. Sporu ve özellikle futbolu çok seviyor. Kendisinden temennimiz bu katkıların artarak sonraki yıllara yansımasıdır. Öte yandan ilçede spora destek vermeyen bir belediye anlayışı var. Hamur Belediye Başkanlığının siyasi düşünceleri bir kenara atarak ilçedeki tek spor kulübü olan Hamur Kümbet Spor'a destek vermesini diliyoruz. Hamur'da ki çocukların ve gençlerin tek eğlenceleri spor yapmak. Belediyenin böyle bir hizmeti bu çocuklardan esirgemesi kabul edilecek bir durum değildir. Nihayetinde belediyecilik anlayışı sadece yol yapmak değildir. Bağlı olduğunuz ilçenin yaşam kültürünü geliştirmekte belediyeciliğin başka bir alanıdır. Belediye Başkanımızın yeni sezonda daha duyarlı olacağını ümit ediyoruz" dedi.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.