Aydın Efeler Belediyesinden Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Yardım

Ekleme Tarihi 12.12.2019

Aydın Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Aydın ASKF yönetim kurulu ile bir araya gelerek Belediye Meclis Salonunda düzenlenen törenle Aydın Efelerdeki amatör spor kulüplerine 142 Bin TL nakdi yardımda bulundu.

Törende konuşan Aydın  ASKF Başkanı Hasip Arıkan; ‘’Amatör spor kulüpleri için çok önemli bir gün Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay'ın federasyon ziyaretinde amatör spor kulüplerine nakdi yardımın devam edeceği sözünü vermişti ve söz vermediği halde kulüplerimizin ulaşım giderlerini karşıladı. Başkanımızın amatör spor kulüplerine vermiş olduğu değer ortadadır. Bizler, çok vefalı bir camiayız. Kimler yardım ediyorsa, kimler değer veriyorsa, kimler bize değer veriyorsa bizim her zaman başımızın üzerinde yeri vardır. Amatör spor kulüplerine nakdi yardım sağlayan Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay olmak üzere emeği geçen herkese huzurlarınızda bir kez daha teşekkür eder, saygılar sunarım.” dedi.

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay ise konuşmasında; “İki tane tesis yapmak için çırpınıyorum. Gençlik Spor İl Müdürlüğü'ne bir tanesini tahsis etmişiz. Efeler Belediyesi olarak tahsisi iptal ederek oraya yeni tesis yapacağız, gençlerimizin orada oynamalarına katkı yapacağız, orada spor yapmaları için her türlü fedakârlığı yapacağız. Beldemizde uyuşturucu yaşı 13’e indi. Onlarla ilgilenmemiz ve duruma el atmamız gerekiyor. Onların sağlıklı olması fiziksel olarak güzel gelişmelerine katkı yapmak hepimizin görevi. Spor için, kültür ve sanat için gerekli alt yapıları oluşturma konusunda elimizden geleni yapacağız“ dedi.

Efeler Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen törene Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, Aydın ASKF Başkanı Hasip Arıkan, kulüp başkan ve yöneticilerinin yanı sıra sporcular katıldı.  

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.